.

Diskusija: Lietuviai ir žydai Lietuvoje – beteisiai ir visagaliai

18. Arvydas2011 10 24 20:31:35


Privalome padėti šio nepaprastai svarbaus reikalo pamatus šio Seimo kadencijos metu


DĖL KOMPENSACIJOS UŽ NKVD–KGB GENOCIDINIUS NUSIKALTIMUS 2011–05–03, Vilnius

Šiuo istoriniu laikotarpiu svarbiausias neatidėliotinas uždavinys yra teisiškai įvardinti totalitarinės bolševikinės Rusijos imperijos(CCCP) genocidinius nusikaltimus Lietuvoje (lygiagrečiai ir Ukrainoje).Lietuvoje Įstatymas Dėl okupacinės žalos atlyginimo(kompensacijos) įpareigoja teismo keliu įvardinti senaties termino neturinčius genocidinius nusikaltimus, nes nekaltumo prezumpcija taikoma visiems nusikaltimams:
1.Galimi keli teisinio bolševikinės Rusijos genocidinių nusikaltimų įvardijimo etapai. Pirmame etape Lietuvos(ir Ukrainos) teismai, pagal turimą sukauptą siaubingą faktinę medžiagą, sprendžia atskiro nusikaltimo, padaryto duotoje apylinkėje(teritorinis principas) specifiką, įvardina genocido požymius. Antrame etape Lietuvos teismas( kartu su Ukrainos teismu) įvardina tarptautinį tautų naikinimo pobūdį bolševikinėje Rusijoje, ĮVARDINA GENOCIDO FAKTĄ. Šiuos procesinius veiksmus turėtų koordinuoti speciali, Seimo politinių kalinių ir tremtinių frakcijos paskirta darbo grupė. Galimi ir kiti šios politinės valios realizacijos variantai, kuriuos gali pasiūlyti LR Seimo politinių kalinių ir tremtinių frakcija, jos paskirta darbo grupė;

2.Siaubingus genocidinius nusikaltimus organizavo ir vykdė ne abstraktus „komunizmas“, o totalitarinės, bolševikinės RUSIJOS imperijos NKVD–KGB struktūros(„RAUDONIEJI NACIAI“). Šie nusikaltimai iki šiol nėra įvardinti teisiškai. „Komunizmas“ yra paranojinės bolševikinės Rusijos imperijos nusikaltimų klastinga priedanga, masinių žudymų doktrina.
3.Bolševikinės Rusijos imperijos NKVD–KGB struktūrose tarnavo iki 50 proc., Kremliuje –80 proc. žydų tautybės „vadovų“. Šios struktūros organizavo ir vykdė genocidinius nusikaltimus Lietuvoje (nuo 1945 m. Lietuvoje sunaikino per milijoną lietuvių),Ukrainoje (11 milijonų ukrainiečių,turtingiausiose juodžemio srityse, numarino badu HOLODOMOR metu). Būtina prašyti holokaustą patyrusius žydus pagalbos teisiškai įvardinant bolševikinės Rusijos, „raudonųjų nacių „, genocidinius nusikaltimus. Šios nuostatos turėtų būti politikos, pritraukiant žydus, pamatas;

4.LIETUVIAI NIEKAD NEDALYVAVO JOKIOSE AKCIJOSE PRIEŠ ŽYDUS, įrodyta, kad tai NKVD–KGB ir NACIŲ specialios klastotės,t.y. jų pateikti sufabrikuoti dokumentai, nuotraukos sumontuotos, propogandos tikslams, represijoms, genocidiniams nusikaltimams pagrįsti (žiūr.internete Irena Tumavičiūtė „Lietuvių šmeištas..„).
Politinių kalinių ir tremtinių frakcija turėtų nedelsiant inicijuoti specialios darbo grupės įkūrimą. Įstatymas Dėl sovietinės okupacinės žalos atlyginimo įpareigoja Politinių kalinių ir tremtinių frakciją:
–sukurti koordinacinę darbo grupę paruošti medžiagą genocidinių nusikaltimų baudžiamosioms byloms Lietuvos apylinkės teismuose,
–koordinuoti apylinkės teismų darbą visoje Lietuvos teritorijoje,
–suderinti Genocido centro darbą baudžiamųjų bylų ruošimui.

Arvydas Damijonaitis, žydų gelbėtojos vaikaitis

17. arvydas damijonaitis2011 06 11 20:38:35

Zurofai vokiečių belaisvių stovyklose smagindavosi šaudydami vokiečius.Per diena prišaudydavo iki tūkstančio.Prūsija buvo paskandinta nekaltų 1, 5 milijono gyventojų krauju.„Nacių medžiotojai“yra priedanga sadistiniams zurofų keršto protrūkiams..Laikas baigti siautėti, informacija apie fanatikų sionistų nusikaltimus neturi būti slepiama.Arvydas Damijonaitis, žydų gelbėtojos vaikaitis.

16. Arvydas Damijonaitis2011 04 22 19:49:43

Svarbi informacija:žydų nedėkingumas lietuviams

Japonas Sugihara, tik gavęs Lietuvos Konsulato Vilniuje VIZAS žydams, galėjo padėti jiems išvykti.Todėl didžiausią dėkingumą šitoje Sugiharos labdaringoje akcijoje žydai turėtų pareikšti Lietuvos Konsulatui Vilniuje.Kodėl žydai dėkingi tik Sugiharai?Negraži, nedėkinga lietuviams istorija.Matomai šmeižti lietuvius pelningesnis biznis( iš žydų kančios pelnosi žydai, Norman Finkelstein)..ARVYDAS DAMIJONAITIS, žydų gelbėtojos vaikaitis

15. Arvydas Damijonaitis2011 04 22 07:32:55

INFORMACIJA: Jau įrodyta, kad lietuviai niekad nedalyvavo jokiose akcijose prieš žydus.ŠMEIŽIANČIĄ LIETUVIUS dezinformaciją platina, nuotraukas padirbinėjo, dokumentus klastojo NKVD–KGB ir naciai(žiūr.internete Irena Tumavičiūtė, ” Lietuvių šmeištas..” ).Bolševikinės Rusijos vadovybė Kremliuje, 80 proc., NKVD–50 proc.žydų tautybės ” vadovai” organizavo ir vykdė lietuvių, ukrainiečių(HOLODOMOR)genocidą, Katynės žudynes, ”tremtinių” žudynės…Arvydas Damijonaitis, žydų gelbėtojos vaikaitis

14. KsKsKs2011 03 03 12:20:19

Zydas tai parazitas, gyvenantis kitu saskaita

13. Vyciokas2011 02 09 14:38:50

Tai ir yra žydas. Žydų todėl ir nemėgsta nes jie tokie yra jie tau duoda,o mintyse jau galvoja kaip čia apiisti tave...
Tad galėjo dar ir pribaigti likusias blogio šaknis – ŽYDUS!

12. rytis2011 01 17 00:02:54

masonai valdo viską....

11. Gaja2010 10 24 23:58:55

Bepročiai nacionalistai, nekenčiantys kitų tautų, tame tarpe žydų, vien del to kad jie tris kart protingesni... Pragerta tauta nekenčia protingo. Šiurpas eina del nesąmonių mūsų šalyje. Patys Skandinavijoje, Airijoje šiurpinam vietinius savo žiaurumu, o Lietuvoje esdami kaimyną kad geriau gyvena, kad kitaip galvoja, dar ir žydus kažinkuo kaltinam. Kodel mes (daugelis) tokie negailestingi?
TIKRA lietuvė (nors jums ir keista būtų

10. Vytas2010 04 05 14:23:33

Pradžioje siulyčiau skirti iš Apr(2.9)Jonui„...tie, kurie sakosi esą žydai, bet nėra tokie, o tik šėtono sinagoga„. Ta sinagoga kalba visų žydų vardu, kas nėra tiesa. Mūsų seime irgi kai kas bando kalbėti visos lietuvių tautos vardu neatsižvelgdamas į jos nuomonę, juos aš irgi priskiriu šėtono sinagogai, nors juose nėra žydiško kraujo. Jų artimo meilė pabunda tokiems pat, kaip jie, apsikabinus aukso veršį, nepriklausomai nuo tautybės. O mums tereikia nusiraminti ir Ramybės Kunigaikštis anksčiau, ar vėliau sutryps juos. Kaip Biblijoje parašyta, kas turi ausis, teklauso.

9. ausra2009 09 28 18:00:16

visi lietuviai nori pagarbos o ar jie žino kas tai ira?savo tevu negerbia ka kalbet apie tevyne...jei jau tokie nuskriausti ko braunas svetur,,,ismokt reikia kitus priimt kaip sava tada nereikes dejuoti,,,,daugiau pazinus zmogu visi geri,,,neziurekit is kur jis?kokia tautybe?žiurekit kas jis per zmogus ir kaip siltai priima mus...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis