.

Diskusija: Antanas Baranauskas – lietuvybės šviesulys ar išgama?

39. nesamone2012 02 08 15:59:33

Zinot siais laikais zmones dar didesni isgamos ir nieko naudingo tautai nepadaro. Koks jis ten bebutu, dabar jo vardas garsina Lietuva.

38. MKs2011 12 09 11:51:26

visgi autorius irgi negali būti vertinams, kaip šventasis ypač raudonumo priemaiša ryškėja kalbant apie pokarį, galima sutikti kad raudonųjų siautėjimai buvo kiek labiau kontroliuojami...bet kažin ar tai tiksliausias apibūdinimas

37. kneept2011 09 27 16:48:51

osum she information relay help my. vvooovv

36. kristinai2011 04 06 15:49:42

ka darai

35. Mindaugas2011 02 06 13:56:09

čia visi primeta, kad labai dideli Lietuvos patrijotai, ir dar sugeba ginti katalikus. Gėda broliai. Mus bandė sunaikinti, mūsų žmones pavertė vergais, iš mūsų pavoge mūsų protevių išmintį ir visą palikimą, išplovė visiems iki vieno smegenis: naudotis dalykais kurie mus pačius žudo ne tik kaip tautą, bet ir kaip asmenybes atskirai. Tuo metu kai visi pasaulio lietuviai pagaliau atmerks akis, aš nemanau, kad mes atleisime savo skriaudėjams, o išgamos tada turės tikrąją jų vietą mūsų visuomenėje. mes turime tai padaryti, ne vien dėl savęs, bet ir dėl savo palikuoniu. Aš kaip sakau kamnors, kad aš lietuvis – tai darau su pasididžiavimu ! Klausimas : kodėl būtent lietuvius ? Pamąstyk.

34. Liveta2011 02 03 21:14:50

Atsiprašau, gal kas turite daugiau informacijos apie Antano Baranausko kalbinius darbus?Labai reikėtų.Rašau apie šį poetą–kalbininką, bet informacijos stoka.Jei kas turite, prašau atsiųsti liveciuksgmail.com.Ačiū.

33. Liveta2011 02 03 21:14:22

Atleiskit, padariau klaidą el.pašte liveciuksgmail.com

32. Liveta2011 02 03 21:13:27

Atsiprašau, gal kas turite daugiau informacijos apie Antano Baranausko kalbinius darbus?Labai reikėtų.Rašau apie šį poetą–kalbininką, bet informacijos stoka.Jei kas turite, prašau atsiųsti liveciuksgmail.com.Ačiū.

31. Gabi.2011 01 28 17:24:09

šimts pypkių, tokius (tikruosius) degeneratus kaip autorius – reikėtų spirt iš Lietuvėlės velniop už šitą rašliavą atgal smegenų į Rusiją plaut! idiotas.

30. mama2011 01 04 12:14:32

baikit šmeižę Lietuvą.Įdomu, kur jus esat gimę, komunizmo mylėtojai.Norėtusi, kad jus paragautumėte Laptevų jūros malonumus, kaip kad vargo mūsų tautiečiai.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Valstybės diena ir tautinė DRĄSOS DIENA

  Man Valstybės diena yra gedulo diena. Šventė – Rugsėjo 12-oji, tautinė Drąsos diena.

 • Petkevičius ir Marcinkevičius. Žanro krizė

  Petkevičius ar Marcinkevičius?

 • Kruvinoji Sausio 13-osios paslaptis

  Algirdas Paleckis pateikia labai stiprius argumentus už tai, kad 1991 m. sausio 13-osios tragedija galėjo būti surežisuota siekiant sukompromituoti TSRS kariškius. Ar nustebtumėte, jei paaiškėtų, kad žudynes užsakė Sąjūdžio vadovai?

 • Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

  Kai sąžiningai įvertinsime VISAS narystės Tarybų Sąjungoje pasekmes, greičiausiai suprasime, kad Lietuvai ir lietuvių tautai kaip tokiai įstoti į Tarybų Sąjungą tuo metu tikrai apsimokėjo.

 • Įgrįsusios spekuliacijos apie genocidą

  Ir Stalino laikų trėmimai atrodo ne tokie baisūs palyginti su tuo, ką padarė nepriklausomos Lietuvos vyriausybė priversdama emigruoti šimtus tūkstančių lietuvių.

 • Valstybės diena – išgamų šventė

  Mindaugas gavo karūną ir pripažinimą mainais į pusę tuometinės Lietuvos. Oficiali Valstybės diena skirta atminti jo karūnavimui – kitaip sakant, didžiausiai tautos ir valstybės išdavystei visoje jų istorijoje.

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis