.

Diskusija: Antanas Baranauskas – lietuvybės šviesulys ar išgama?

49. Zuikis2013 07 22 23:32:30

Matyt, geriausi nacionalistai, tai paklaidžioję tarp tautų pustaučiai arba kaip hitleris – oteriai – ketvirtadaliu. Pagal Kristų – pasiklydusi avelė ir sugrįžusi yra daug vertingesnė, nei nepaklydusi. Tik baisiai nepatikimas tas nacionalizmas. Yra toks Savukynas –Rabinovičius. Tasai taip nekenčia lietuviškumo, lyg būtų trim ketvirčiais žydas. Bet jei mauras daro gerą darbą – nekliudykime. Giedriaus darbuose matau tik naudingą darbą lietuvybei.

48. Aiste2013 04 16 21:19:23

nesamoneeee

47. Mindaugas Šimkus2013 03 07 13:31:32

„esu visiškas lietuvis nacionalistas. Nors visada maniau ir manau, kad Lietuvos kelias yra su Rusija ir Lietuvoje privalu įvesti antrą valstybinę kalbą–rusų kalbą.“

Jei jau tu tokis lietuvis nacionalistas ir tuo pat metu manai, kad Lietuvos kelias su Rusija, tai logiška būtų, kad Rusija privalo įsivesti antrą valstybinę kalbą – lietuvių :) Šis gražus gestas tikrai labai suartintų Rusiją su Lietuva :)

46. eli2012 12 07 22:58:24

apie partizanus tiesa, bet cia kita istorija ten buvo banditai kurie apiplesinejo zmones prisidengdami partizanu vardu, todel ir kyla diskusijos,man mociute pasakojo, kad kad partizanai vogdavo ir plesikaudavo bei naudojo smurta, tai sitie buvo banditai apsimeteliai, bet buvo tikri partizanai, kuriem zemai lenkiames visi.!!!

45. Tadys2012 12 02 13:06:57

O sita apie partizanus tai as nesutinku, apie mindauga tai taip, bet apie partizanus ytai nelabai tu cia teisus...

44. tadys2012 12 02 13:02:08

Jo Šarkanai tikrai mums labai reikalinga rusų valstybinė kalba, ant šakos tave pakabint reiktų už tokias kalbas.

43. Ernis2012 03 18 15:31:47

G. Šarkanai, eik tu naksui. Va tau antroji kalba ne lietuviškai, išgama tu.

42. MKs2012 03 17 10:18:47

as durnas

41. Tada2012 02 21 13:33:21

nu ir išgama autorius – labai tiktu į stribus, tokie patys pirmi Lietuvą išduoda..

40. G.Šarkanas2012 02 18 13:46:00

Žinoma, aš nesu „grynas“ lietuvis: mano mama Tatjana Nikiforova, gimusi Smolenske, o mano tėvas pusiau žydas, pusiau lietuvis, bet aš esu visiškas lietuvis nacionalistas.Nors visada maniau ir manau, kad Lietuvos kelias yra su Rusija ir Lietuvoje privalu įvesti antrą valstybinę kalbą–rusų kalbą.Tai suartintų mūsų tautas.Ta tema kovo 9 d. Rusijos ambasadoje bus puiki lekcija, kurią skaitys mano senas bičiulis Valerijus Panfilovas, ambasados antrasis sekretorius.Visus kviečiu dalyvauti.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Valstybės diena ir tautinė DRĄSOS DIENA

  Man Valstybės diena yra gedulo diena. Šventė – Rugsėjo 12-oji, tautinė Drąsos diena.

 • Petkevičius ir Marcinkevičius. Žanro krizė

  Petkevičius ar Marcinkevičius?

 • Kruvinoji Sausio 13-osios paslaptis

  Algirdas Paleckis pateikia labai stiprius argumentus už tai, kad 1991 m. sausio 13-osios tragedija galėjo būti surežisuota siekiant sukompromituoti TSRS kariškius. Ar nustebtumėte, jei paaiškėtų, kad žudynes užsakė Sąjūdžio vadovai?

 • Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

  Kai sąžiningai įvertinsime VISAS narystės Tarybų Sąjungoje pasekmes, greičiausiai suprasime, kad Lietuvai ir lietuvių tautai kaip tokiai įstoti į Tarybų Sąjungą tuo metu tikrai apsimokėjo.

 • Įgrįsusios spekuliacijos apie genocidą

  Ir Stalino laikų trėmimai atrodo ne tokie baisūs palyginti su tuo, ką padarė nepriklausomos Lietuvos vyriausybė priversdama emigruoti šimtus tūkstančių lietuvių.

 • Valstybės diena – išgamų šventė

  Mindaugas gavo karūną ir pripažinimą mainais į pusę tuometinės Lietuvos. Oficiali Valstybės diena skirta atminti jo karūnavimui – kitaip sakant, didžiausiai tautos ir valstybės išdavystei visoje jų istorijoje.

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2021 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis