.

Diskusija: Neleiskime naikinti savo tautos

10. Giedrius2012 11 14 10:54:46

Dar yra gamta. Noras nebūti ir nelikti vienai. Artimo žmogaus poreikis, tiek lytiškai, tiek psichologiškai.
Negaliu teisti moterų už tai, kad pasiduoda gamtos šauksmui, nemąstydamos apie pasekmes. Jei būtų kitaip, būtume išnykę jau seniai:)))
Tačiau norėčiau, kad turėtų alternatyvą.

9. Marius2012 11 14 09:58:20

Tokiu atveju jūs prieštaraujate savo mintims. Teigiate, kad moteris ištekėjusi už negro musulmono tampa kaip ir vyro verge, cituoju: „kas laukia ateityje? ... vergiškas tarnavimas vyrui ir jo šeimai, konvejerinis vaikų gimdymas“. Bet kuri moteris, apskritai žmogus tikrai nenori būti kažkieno vergu. Tokio/tokios nesu sutikęs. Parodykit tokią!

8. Giedrius2012 11 12 22:04:49

Na aš nesiimu spręsti už moteris apie negrus ir senmergystę.
Manau, kad tas, kuris bando, turėtų būti patyręs ką reiškia būti moters vietoje:))))

7. Marius2012 11 12 11:47:46

Manau jau geriau būti senmerge nei ištekėti už negro.

6. Marius2012 11 12 11:40:54

Autoriau, jau pradėjote kliedėti.

5. Giedrius2012 11 09 20:44:37

Pasaulis keičiasi, ir Tarybų Sąjungos, į kurią galėtume sugrįžti, jau seniai nebėra.
Lietuviai bėga ne tik ir ne tiek dėl ekonominės ir socialinės krizės, kiek dėl beviltiškumo, supratimo, kad toliau gali būti tik dar blogiau.
O vienišų moterų yra apie 30 procentų, homoseksualų ir pan. – apie 10 procentų. Tai – didelė tautos dalis, ir atstumti, vyti juos iš Lietuvos yra nusikaltimas. Man, kaip nacionalistui, svarbūs kiekvienas lietuvis ir lietuvė. Netgi jei jis man nepatinka.
Nors prisipažįstu, kad negaliu ramiai žiūrėti į Auštrevičiaus netgi nuotrauką – vimdo natūraliai:)))

4. Juozas2012 11 09 20:20:53

Na žinai čia ir pavarei. Šiaip skaitau visus Tavo pasisakymus ir visiškai sutikau su Tavo išsakytomis mintimis, bet čia jau „perlenkei lazdą“. Negi ir Tavę nupirko prakeikti Homikai? Tautą naikina ne kažkokie draudimai, bet ekonominė ir socialinė situacija Lietuvoje. Žmonės tiesiog nenori auginti vaikų neturėdami užtikrintos ateities. Kam leisti į pasaulį dar keletą vargšų, arba ES vergų, kurie kaip žada ateitis tik ir skirti vergauti „ponams“ iš ES. Nors ir nebuvome „turtuoliais“, kai gyvenome LTSR, bet, nors žmonės galėjo gimdyti ir auginti vaikus, būdami užtikrinti, kad jie tikrai turės stogą virš galvos, duonos ir darbą. Dabar gi auginu du sūnus ir nežinau, kaip jie turės gyventi, kai baigs mokyklas. Kaip sakoma jei turės rankas iš bado nemirs, bet apie nuosavą būstą, tai net man tik pasvajoti, nos uždirbu pakankamai, kad užtektų pragyvenimui. Jei nepasikeis mūsų valstybės politika jaunimo atžvilgiu nepadės jokios homoseksualų santuokos ir jų „vaikų auginimas“.

3. Giedrius2012 11 09 16:35:31

Aš, kaip vyras, tave suprantu. Smagu, kai bijodamos likti vienos, moterys kovoja dėl tavo dėmesio. Ir man tai patinka:)))
Bet kaip lietuvis, negaliu taikytis su vis greitėjančiu tautos nykimu, kai būrys atitrūkusių nuo gyvenimo davatkų bando primesti tautai savo savo prietarus.
Kaip nacionalistui, man kur kas labiau priimtini nors 2, 5 milijono tiktai vienos lyties santuokose gyvenančių lietuvių, nei keli tūkstančiai kitus ir kitokius iš tėvynės išvijusių dorai ir tradiciškai gyvenančių tautininkų.

2. Jonas2012 11 09 16:01:12

Tai, gal vertėtų vis dėl to, nors galvą ant pečių turėti ir nors šiek tiek suvokti, kad tik šita santuoka tarp vyro ir moters gali pratęsti ne tik Lietuvos egzistavimą, bet ir žmogaus egzistavimą aplamai paėmus. Tad gal reikėtų pirmiausia pasirūpinti tais, kurie kepa tą duoną, kurią ir pats valgai, o ne siekti, kad sulygintą tą, kuris moka iškepti duoną, su tuo, kuris nemoka, nenori ar negali išsikepti sau ir kitiems duonos. Komunistai darė būtent šitaip.
Gamta yra patvarkiusi taip, kad mergaičių gimtų daugiau. Tam reikalinga, kad būtų atranka, ir visuomenė galėtų sėkmingai vystytis. Kūnas – nėra tas svarbiausias rodiklis, kuriant santuoką tarp žmonių. Tu čia žmogų prilyginai zoogyvūnams.
Straipsnis, mano manymu, yra išskirtinai destruktyvus, nes jis nė kiek nepalengvina nei tų moterų gyvenimą, nei tų šeimų gyvenimą. Giedriui yra svarbiau ko nors ardymo procesai, todėl konstruktyvaus ko nors, vargu ar galima bus sulaukti.

1. Jonas 2012 11 09 15:59:10

Giedriau, labai gaila, kad tu sieki visus užmauti ant vieno kurpaliaus. Santuoka yra tarp vyro ir moters, nes tik vyras ir moteris gali išauginti pilnavertį žmogų. jeigu sutuokti du Giedrius, tai, kaip jie ten nesistengtų santykiauti analinių būdu, vaikų šitie du Giedriai nepagamins. Giedrius taip pat turėtų išmanyti nors mažumėlę ir žmogaus anatomiją: na negimė dar nei vienas vaikas per užpakalį ir negims, net jeigu Lietuvoje bus priimti įstatymai suteikiantys visas įmanomas privilegijas dviejų Giedrių naudai. Du Giedriai susituokę siekia tik analinio malonumo sau. Kad tą malonumą patirtų valstybė, tai toks atvejas įmanomas: reikia išnaikinti visas moteris ir palikti vien tik Giedrius. Bet klausimas iškils tik vienas: kiek ilgai Giedriai galės turėti tokią valstybę? Nes, kiek rodo esančių gyvybių formos, niekur vien Giedriai neišgyvena. Tai, gal vertėtų vis dėl to, nors galvą ant pečių turėti ir nors šiek tiek suvokti, kad tik šita santuoka tarp vyro ir moters gali pratęs...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2021 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis