.

Diskusija: Ona Valiukevičiūtė prieš lietuvių tautą

21. nesvarBU2013 05 16 23:06:33

jei sis istatymas bus priimtas, as su zmona emigruosiu. o valiukeviciutei laikas i pencija, o ne istatymus priiminet. ir beja ponia – prisimink kaip pati elgeisi su savo vaikais?! jei priimtum istatyma, turetum sedet iki gyvos galvos.

20. nesvarbu2013 05 09 10:43:39

Zmones, mes rasom ir rasom bet ar i musu tuos rasymus kas kreipia demesi.Vat matai, kazkokia grazuole sugalvojo kazkoki pasirasyti istatyma, nu is vis nupusejimas.Zinot, gaudavau tos ryksties ir dziaugiuosi nes neaisku kuom buciau tapes.Ir dekoju mamai uz toki auklejima.Ne vieni tevai vaiku nemusa be reikalo, nekalbu apie tuos degredus kur nebeskiria ciarkos nuo vaiko.Taip esu pries smurta bet sis zodis aprasytas tuom kai vaikas vaiksto su melynem ir neisgyja nuo ju.O kad per uzpakali uzduoda tai manau cia net seimui kisties nereikia.Na bet cia su musu Lietuva gali atsitikti visko nes esu nusivyles ja, jau senai.

19. as2013 05 08 20:09:36

onute protinga pasidare pabuvo prie tapsnotojo, pradejo istatymus kurti, atrodo kad Lietuvoje tevai vaikus kai tik laiko turi pliekia dirzais, seimas supranta, kad normalus tevai nemyli vaiku, juos myli tik seimas su savo kvailybemis, na ka noreti jegu kaimo kantarka pradeda istatymus rasyti, taigi tokie ir istatymai

18. gerbeja2013 05 08 18:41:11

Onute savo talentingu balsu ir seime dainuoti graziai moka,garsus aplodismentai .Tryjiu vaiku mamyte ir tevelis

17. AS2013 05 08 18:23:47

kodel sitos „„damos“„ nesirupina, kad vaikams nepardavinetu energetinius gerimus;kodel nesirupina tuo, kad tevai vaiku akivaizdoje nerukytu ir nenuodytu tais dumais;kodel nesirupina sios „„damos“„, kad mokyklu kiemuose, vaiku aikstelese mokiniai nerukytu;kodel jos nesirupina vaikais, kurie slaistosi naktimis lauke????kodel? kodel? kodel?kodel jos nesirupina tuo, kad vaikams ivairus bureliai nekainuotu pasakisko dydzio kainomis?

16. JOOO2013 05 08 17:56:08

Jei vaikai brangus, seimoms belieka vienintele iseitis – keltis gyventi ten kur tokio nuzmogejimo Nera! kur tokiu istatymu nieks nezada priimineti, t.y. pas musu senus „priesus“ Rusus.

15. Ingrida2013 05 08 17:38:39

Va siulau pasiziureti, kuo lietuvoj baigsis sitas istatymas tik va problema, kad onute nei kiek nerupi kas bus su tuo vaiku jei ji per klaida istemps is namu ir tevai kelis metus tures irodyneti, kad jie ne drambliai. jei zymiai civiliuotesnes salys nesusitvarko su tuo tai zinant lietuviska mentaliteta piknaudziavimu bus kruvos
s://www.youtube.com/atch?vc1NnLIsFA

14. vaja2013 05 05 18:24:25

kitose salyse seniai visa tai yra, reikia ir Lietuvoje tokiu istatymu, nes tikrai per mazai rupinamasi vaikais, ju prieziura, o kas liecia vaiku musima tai yra baisu, veliau tokie vaikai uzauge musa savo zmonas, draugus daznai ir tie patys nusene tevai gauna i kupra, o daznai ir uzmusa. Ne be reikalo yra priimta tarptautine vaiku teisiu jonvencija ir Lietuvai laikas pradeti rupintis savo salies vaikais.

13. lota2013 05 05 15:17:36

Tokie žmonės kaip Valiukevičiūtė kuri neturi net menkiausio supratimo apie vaikų auklėjimą,ir nesugebėdama nieko protingo pateikti seimui,pateikia nesamones !
Jums gerb seimo narę ne vieta seime !!!

12. Rita2013 05 05 13:42:24

Sugalvojo vaiku perpardavinetoja pedofilams Salaseviciute o pateike Ona .

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis