.

Diskusija: Sausio 13 mitas numirė

20. Giedrius2013 10 21 15:12:56

Pradžiai norėčiau, kad lietuviai nustotų bijoję sakyti tiesą.
Kol inertiškai nuolankiai tylime, galvojame „ką žmonės (pasaulis) pagalvos?“, mekename beviltiškai žiūrėdami, kaip išvagiama mūsų šalis ir naikinama mūsų tauta, vilčių Lietuva neturi.

19. energetikas2013 10 21 14:43:55

O tai ko tu nori... Ką konkrečiai siūlai? Ką tu nori pakeisti?

18. lieputakas2013 10 21 13:38:45

Kenkiantis, abejones sėjantis ir nesantaiką kurstantis tekstas. Kodėl tu, Giedriau, rašai tokius dalykus? Pagalvok apie žuvusiujų šeimas. Kaip jaustis aukų artimiesiems? Pagalvok apie savo, mūsų visų Lietuvą. Taip, atsakingi asmenys ko gero suprato, kad be aukų neapsieisim. Taip, ir žmones kvietė. O ar buvo kita išeitis??

17. Viskas Dzin2013 10 21 09:46:22

Buvo TSRS okupavę, dabar anglosaksai. Dirba mūsų “išrinktieji“ „auksiniam milijardui“, dauguma patys to ir nesuprasdami. Harvardo ir Hiustono projektai, Alenas Dalesas ir Zbitnevas Bžezinskis... Arba – iš rytų šalelės saulelė tekėjo, o iš vakarėlių pydarai atėjo. Jokios nuostalgijos ankstesnei santvarkai, o faktai...

16. Giedrius2013 10 21 00:59:25

Ale galėtų nors vieną komentarą į temą didieji „patriotai“ parašyti.
Arba kažkas apie visai ką kitką, arba „debilai jūs“ ir pan. blevyzgos.
Mane tai sukrėtė, kai chebrą Paleckį užsipuolė Masiulio vadovaujama. Tik toks, anoks, agentas ir pan. – nė vieno kontrargumento.
Taip pasidarė šlykštu, kad net susidomėjau Sausio 13. :)
Viskam yra ribos. Istorija laimėjusiesiems daug ką atleidžia, bet kai gauja vagių ir parazitų pradeda patriotus ir teisuolius vaizduoti...

15. Žilvinas2013 10 21 00:16:43

Esate niešingas šmeižikas. Ir labai teisinga jums pritaikyti BK.

14. Vladas2013 10 20 20:04:14

800 metų karo su trumpais tarpukariais sukūrė esamą situaciją. Visi okupantai žudė, trėmė, naikino patriotus. Valdžion statė paperkamus, savanaudžius, tolimos politinės perspektyvos nematančius lyderius, rėmė nuolankumą ir prisitaikėliškumą skatinančią svetimą religiją. Koloborantų padedami plėšė, niokojo mano šalį, Ko pasekoje teko išgyventi ir maro epidemijas ir daugybę kartų pradėti atstatinėti gyvenimą vos ne nuo nulio. Jų vygdoma jdeologija, mišrinimas, bei tautinės savimonės viapusiškas varžymas sukūrė esamą situaciją. Šarhanais ar šakalais pasivadinę rašeivos gali rašyti kas papuolė,,,drumsti“ menko išsilavinimo piliečių protus ir mėgautis, kai randa pritariančių, patikėjusių ar bent abejojančių komentarų.. Vargšė mano Lietuvėlė ir mano brolialiai...

13. Vaidas2013 10 20 14:53:56

Aš nesuprantu (arba visgi suprantu kam tokie straipsniai rašomi). Iš esmės čia prirašyta daug kad kuo ilgiau skaitant tuo labiau imtų pyktis, įniršis ir tautinė nesantaika... Kam tai reikalinga Lietuvoje? (pagalvokite ir patys suprasite). Lyg ir norėta pasakyti kad prie TSRS buvo geriau... na ir kas? Ar yra egzistuojanti dabar Sovietų sąjunga? Juk jos nėra net Rusijoje! Peršasi nuomonė, kad norima palenkti Lietuvą link Rusijos (juk tūlam lietuviui Sovietų sąjunga Rusija). Jūs nuvažiuokite ten patys ir pabūkite bent savaitę ir pažiūrėkite kaip gyvena rusai rusijoje šiandien (neva taip puikiai kaip prie sovietų?)

12. samas2013 10 20 14:26:10

Pirma paklauskime – o kokio b tie tarybiniai kareiviai pradėjo užiminėti jiems nepriklausančius pastatus? Kodėl į jau daugiau po išstojimo iš SSSR į nepriklausančią jai respubliką buvo permesti desantininkai ir grupė „A“?
Matyt sunku iki šiol pripažinti, kad jiems labai norėjosi prie bokšto sutikti „1500 bojevikų sąjūdistų, ginkluotų šaltais ir šaunamais ginklais“.
Nes tokių ten nebuvo.
Tad po laiko tenka juos išgalvoti.

Beje, prisiminus kiek ankstesnius už sausio 13 įvykius Tbilisyje. Matyt ten gruzinų bojevikai, tame tarpe moterys, bandė patys sau kastuvėliais prasiskelti galvas ir prisipurkšti „čeriomuchos“ į akis, o šaunūs VRM kareivėliai humaniškai bandė atkalbėti gruzinus nuo tų beprasmiškų sumanymų... :D

11. Pilnatis2013 10 20 13:27:11

Marazmai kažkokie. Būtent tokią poziciją ir perša rusijos propaganda. Ir autoriaus užuojauta PBK tik parodo kam jis prijaučia.
Gėda už tokius straipsnius turėtų būt, kad ir kiek už tai mokama.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis