.

Kaip priversti Rusiją sumokėti kompensaciją?

6kokia kompensacija?uz ka?TSRS mums dave tiek gero, o mes dar turime naglumo prasyti kompensacijos!!!!jie pakele musu ekonomika, pastate visas gamyklas ir fabrikus, kuriuos po to mes patys ir pardaveme i metalo lauza, nors jie galejo dar duoti mums daug pelno.jie pastate mums Mazeikiu Nafta, Ignalinos AE, nutiese kelius, irenge uosta ir dave daug daugiau, nei mes jiems.ar jau visai sazines nebeturit!!!!
(svečias)as2017-02-21 12:45:24
5Taip kaip žydai lietuvius:)
(svečias)aura2012-07-25 08:13:07
4Sveikas Giedriau,
Man keista, kad tu save vadini lietuviu nacionalistu:))).Koks tu gali buti lietuviu nacionalistu su savo rusiskom saknim.Kiekviename straipsnyje gi matosi, kaip kyso ruso tavyje ausys.Kiek zinau, tavyje dar yra ir zydisko kraujo, tad pilnai suprantu, kad noredamas tai paslepti taip puoli juos:)))
Shalom i do svidanije Giedrius.

(svečias)titas2012-02-05 12:47:55
3Kompensacija iš Rusijos? Už ką? Rusija nėra Tarybų Sąjunga. Teisių peremėja? Ir čia lietuviškiji demagogai nutyli ką tai reiškia ir kur jis naudojamas tas teisų perėmimas. Tai reiškai, akd tarptautinėse sutartyse pasirašytuose TSRS vardu dabartinė Rusija tęsia įsipareigojimus (pvz., ginkluotės mažinimo sutrtyse), bet tai nereiškia, kad Rusija gali kažką mokėti. TSRS įsiveržė į Afganistaną, bet Rusija nieko Afganistanui neskolinga. TSRS 1940 metų įvykių okupacija nevadino, tai kaip gali Rusija mokėti už 1940 metų įvykius, jei tų įvykių organizatorius TSRS, senai nebegzistuoja, ir net tų įvykių TSRS nelaikė okupacija?
Antra, kaip galima iš šalies vertinti 1940 metų įvykius Lietuvoje, jei ultimatumas su kaltinimais buvo priimtas? Priimtas, vadinasi jame surašytos pretenzijos buvo tiesa. Na kaip vertinti? Skučas ir Povailtis provokatoriai – teiginys. Lietuva juos perduoda, išeina kad taip ir buvo, nes kokio velnio perduoti nekaltus žmones?
(svečias)Marius2011-10-18 12:02:09
2pasitaisysiu. VISUOMENES SAUGOS KONCEPCIJA. rusishkaj skamba taip: KONCEPCIJA OBSESTVENNOJ BEZOPASNOSTI KOB, jau galima pasakyti mokslas apie globalines politikov supratima. kur analizuoja visus ivykius senus ir dabartinius. jie turi oficialu sajta kur yra daug idomios literaturos ir virsh 30 valandu video lekciju, kuriuos veda KONSTANTINAS PAVLAVICIUS PETROVA buves generolas–majoras, kuris mire jei neklystu 2005 metais. bet visi jo pasakyti zodziai iki 2005 metu pasitvyrtina siuolakiniam musu gyvenime. taigi jau jus spresite ar tiketi siam protingam zmogui ar ne...
(svečias)Andrej2011-09-30 17:12:02
1SINBOZEJ. su tavim visiskaj sutinku. tuos gilius faktus, kad pac Leninas buvo atsiustas is Sveicarijos, Trockis is amerikos labai mazai kas zyno ir tuom nieks nesidomi. paprastuose knygose aisku tuo ir nerasi. ir Kodel yviko perversmas? per 1 pasaulini kara, kur dalyvavo japonai, jie ir pradejo padeti trockistams aprupynti zmones ginklais ir pan. nes jie norejo laimeti kara kartu su vokieciais, kas jiems ir pavyko padaryti salyje bardaka, kada dar viksta karas. rusijo privalejo kapituliuoti pries japonija ir atidave nemazai zemiu vokieciams, japonai–vokiecai sajungininkai. taigi per ta perversma ir kara Trockistai sugebejo isvesti is salies apie 500 tonu aukso i maerika, tai rodo net gi per filma „Admiral“ pastatyta tikrais faktais. o tuoliau is siuo aukso vokietijoje pastate virsh 230 visokiausiu gamyklu reikianciu jau 2–ajam pasauliniu karui. vienu zodziu cia argumentuoti galima labai dauk, viskuo neparasysi. labai gerai butu paskaityti ar paziureti generol–majoro Petrovo „valstybes saugos koncepcija“ aisku tokios literaturos lietuviu kalba nerasi, todel ir NIERA SIU GANA REIKALINGU ZYNIU. jeigu sneket apie Iosifa Stalina, cia buvo vienas is tu kuris, sugebejo ne tik laimeti 2–a pasaulini kara su nusilpusia salymi, po praetu karu, badu, revoliuciju, bet ir pakelti saly is rujinu. prie jo per 10 metu, buvo pastatya po karu 10.000.000 gyvenamuju vietu, galima pasakyti, kad cia jau buvo praktiskai moteru nuopelnas, kada po karo buvo vyru deficitas. Tuos skaicius galima sulyginti su visa Didziuoji britanija. Tas zmogus kuris labai daug dirbo ir po saves paliko kaip visur rasoma pora sumindziotu batu ir pora kiteliu... Mano manymu jis buvo ir yra visu laiku ir visu zmoniu tautu Tevas. VELIKIJ IOSIF VISARIONOVIC STALIN.
.
(svečias)Andrej2011-09-30 16:47:01
Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinisdienoraštistekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

  pasisakymas – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis