.

2012 m. gegužio 15 d.

Valstybės diena ir tautinė DRĄSOS DIENA

Man Valstybės diena yra gedulo diena. Šventė – Rugsėjo 12-oji, tautinė Drąsos diena.

Taip atrodo mano automobilis
Liepos 6-ją,gedulo vėliavaRugsėjo 12-jąšventinė vėliava

Vėl ateina eilinė liepos šeštoji. Vėl tautos atmatos susirinks ant išniekintų tautos šventovių pastatytose katedrose, gers vyną bei čiulps vaflius didžiausiojo išgamos Lietuvos istorijoje garbei.

Vėl minės išsigimėlio karaliaus karūną, išsimainytą iš pikčiausių lietuvių priešų už pusę Lietuvos ir lietuvių tautos, kels tostus už valdžios niekšybės tradicijos įkūrėją.

O Mindaugo kažkada išduoti žemaičiai vėl mokės baudas už tai, kad neiškėlė valstybinių vėliavų juos pardavusiam išgamai pagerbti, ir dar tvirčiau apsispręs siekti nepriklausomybės nuo taip įžūliai juos niekinančios ir be perstojo žeminančios valstybės.


O aš ir vėl iškelsiu gedulo vėliavą ant savo automobilio. Nežinau, kaip dar galėčiau išreikšti savo solidarumą su pažemintais žemaičiais ir jau sunaikintais mūsų broliais prūsais.

Klausimas
Ar karaliaus Mindaugo, žmogaus, pardavusio žemaičius jų pikčiausiam priešui, garbinimas nėra įžeidimas kiekvienam save gerbiančiam žemaičiui?

Tai joks įžeidimas.

Tai įžeidžia.

Tai mirtinai įžeidžia kiekvieną žemaitį.

Kam įdomūs tie žemaičių jausmai?

Deja, Didysis prūsų sukilimas įvyko būtent tada, kai Lietuvą valdė padugnė karalius, palikęs mums artimiausius žmones savo kruvinų draugelių kryžiuočių malonei. Juk jei Lietuva nebūtų tada buvusi po išgamos Valstybės Įkūrėjo padu – tikrai visa mūsų tauta būtume padėję Herkaus Manto vadovaujamiems prūsams kovoje prieš bendrą priešą.

Tuo tarpu klastingasis bailys Mindaugas visaip trukdė prūsus palaikiusiam Treniotai, o jo sūnus, eilinis Lietuvos valdovas-išgama Vaišalgas galutinai juos paliko visos Vakarų Europos remiamų kryžiuočių susidorojimui ir sunaikinimui.


Tai nereiškia, kad niekada nešvenčiu. Yra juk Durbės mūšio, Saulės mūšio metinės. Tačiau švęstiniausia (ne išgamoms, žinoma) data yra, žinoma, rugsėjo 12-oji, tautinė Drąsos diena, kurią jau beveik prieš 750 metų Daumantas su Treniota pagaliau nutraukė Mindaugo niekšybes, suteikdami Lietuvai dar vieną nepriklausomo gyvavimo šimtmetį.


Rugsėjo 12, tautinė DRĄSOS DIENA. Diena, kai išgamos karaliaus galybės neišsigandę lietuviai (Su Treniota netrukus susidorojo Mindaugo tarnai) pagaliau pabaigė jo niekingą, nusikaltimų ir niekšybių kupiną gyvenimą.

Nors šią dieną prisiminkime kažkada už mūsų laisvę ir išlikimą galvas paguldžiusius protėvius. Ir ne tik apdainuotuosius narsiuosius Pilėnų gynėjus bei jų vadą Margirį, Gražiną ar Herkų Mantą, bet ir tūkstančius tūkstančių istorijos užmirštų lietuvių, žemaičių, latvių, estų, prūsų, kuršių, sėlių ir jotvingių, neišsigandusių ir nepardavusių savo šalies ir tautos kaip dabartinių valdžios atmatų begėdiškai garbinamieji Mindaugas su Vytautu.

Juk kažkada mūsų protėviai nežiūrėjo nuolankiai kaip išgamos išdavinėja tautą, tyčiojasi, grobia žmonas, žagina vaikus. Kad ir koks drąsus bebūtų lietuvis, vienas jis vis tiek nesugebės apginti – nei savo vaiko nuo valdžios pedofilų, nei visos tautos nuo jos išgamų valdovų.

Esame apgailėtini savo protėvių šešėliai – nors Rugsėjo 12-ją prisiminkime tuos, kurie kažkada nepabūgo ne tik saugesnę vietelę prarasti, bet ir galvą padėti.


Norėtųsi padaryti ką nors daugiau, kažkaip bandyti priešintis vis smarkėjančiam išgamų šėlsmui ant vis labiau niekinamos tautos kaulų. Deja, nežinau kaip. Ir vėl matyt bailiai apsiribosiu juodu kaspinu ant trispalvės liepos 6-ją bei taure vyno Rugsėjo 12-ją.

Diskusija

10. :)2015 07 10 17:02:16

Ką jūs rūkot? Man to paties prašom :))))
O jei rimtai, tai yra negydoma, išgerk nuodų ir palengvink savo dalią (čia teksto autoriui)

9. Baltas2012 10 10 14:24:36

ka jus pezat cia blet? mes buvom labai stipri ir galinga rytu europos valstybe! prakeiktas karalius su prakeiktu vytautu pardae LDK, o jus dar ginat tuos niekselius...nenori cia keiktis labai. jai ne tie valstybes isdavikai mes dabar butume tikrai galinga valstybe

8. Loreta2012 07 05 14:07:07

drasos diena, isgama ir tt, o kas autorius sito teksto, neuzteko drasos pasiskelbti??

7. viva la grybauskaite2012 07 03 01:27:54

Manau gyvenant Republikoje naudingiau butu svesti prezidento inauguracijos diena.Kai gyvensim karalystej galesim vel svesti naujojo karaliaus karunavima

6. Edgaras2012 07 02 11:19:51

per aštri kritika. tiesos yra bet karalium tapo irgi ne del to kad uzsimane buti krikščionis, svarbu buvo pasakyti kad juo tampi kad pagaliau nustotu zudyti Lietuvius nebutu taip padares nebutu ir musu dabar. pries visa europa buvo sunku kovoti ji didele ir resursu turejio daugiau mes ir taip laikemes kiek galejom

5. Prusazz2012 05 22 23:19:11

Szarkanas fuck.Go dance go dance storazzzzz meiteli!:))))Fuck fuck baby, go dance.

4. Arvydas2012 05 17 21:52:17

100% sutinku nors negeriu bet uz toki reikala tikrai midaus taure pakelciau...

3. perkunaz2012 05 16 10:45:02

Ir klaidas š. valdo – Treniota reikėjo be nosinės.

2. perkunaz2012 05 16 10:43:15

Aš irgi sakau, kad Mindaugą mano kilmingas žemietis Treniotą nudaigojo teisėtai. Ir tai galėjo pakreipti istoriją kita linkme – Selonija, Treniotos tėvonija, kaip tik vienija Latgalą su Nalšia, Žemgalija ir likusia Lietuva. Tada ir Rusija būtų tokiai didelei baltų valstybei nebekėlusi tiek rūpesčių, nebebūtų buvę reikalo lenkams parsiduoti. Kažkoks šėtonas mūsų tautos likimą valdo, vis nutempia į dumblinus užutekius. Gerai apskaičiuotais ir numatytais klystkeliais.
Gal reikėtų švęsti Mindaigo nudaigojimo datą? Kaip istorinės galimybės visų baltų vienybei blyksnį?

1. Leo2012 05 15 13:46:12

O kaipgi, sutinku. Tik gal geriau tiktų gerti ne vyną, o midų ar alų

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Daugiau ta pačia tema
 • Petkevičius ir Marcinkevičius. Žanro krizė

  Petkevičius ar Marcinkevičius?

 • Kruvinoji Sausio 13-osios paslaptis

  Algirdas Paleckis pateikia labai stiprius argumentus už tai, kad 1991 m. sausio 13-osios tragedija galėjo būti surežisuota siekiant sukompromituoti TSRS kariškius. Ar nustebtumėte, jei paaiškėtų, kad žudynes užsakė Sąjūdžio vadovai?

 • Stoti į Tarybų Sąjungą apsimokėjo

  Kai sąžiningai įvertinsime VISAS narystės Tarybų Sąjungoje pasekmes, greičiausiai suprasime, kad Lietuvai ir lietuvių tautai kaip tokiai įstoti į Tarybų Sąjungą tuo metu tikrai apsimokėjo.

 • Įgrįsusios spekuliacijos apie genocidą

  Ir Stalino laikų trėmimai atrodo ne tokie baisūs palyginti su tuo, ką padarė nepriklausomos Lietuvos vyriausybė priversdama emigruoti šimtus tūkstančių lietuvių.

 • Valstybės diena – išgamų šventė

  Mindaugas gavo karūną ir pripažinimą mainais į pusę tuometinės Lietuvos. Oficiali Valstybės diena skirta atminti jo karūnavimui – kitaip sakant, didžiausiai tautos ir valstybės išdavystei visoje jų istorijoje.

 • Antanas Baranauskas – lietuvybės šviesulys ar išgama?

  Antanas Baranauskas – ženklus lietuvių poetas ir kalbininkas. Ir vis dėlto, siekdamas karjeros Katalikų bažnyčios hierarchijoje, į senatvę jis atsižadėjo lietuvybės – tapo savo tautos išgama.

 • Tekstai
  šia tema
 • Stojimui į Tarybų Sąjungą alternatyvų nebuvo

  Akivaizdu, kad Lietuvos įstojimas į Tarybų Sąjungą 1940 m. buvo geriausias istorinis sprendimas (mažiausias blogis) tuometinėmis istorinėmis aplinkybėmis.

 • Lietuva ir Rusija – suklastota istorija

  Oficialioji Lietuvos ir Rusijos santykių istorija yra klastojama nutylint akivaizdžius faktus – taip, kad Rusija būtų kuo labiau apjuodinta lietuvių akyse.

 • Istorija – politikų prostitutė

  Istorija klastojama siekiant politinių tikslų. Tipiškas pavyzdys – 1791 m. gegužės 3-iosios konstitucija.

 • Lietuvybė ir Katalikų bažnyčia istorijoje

  Katalikų bažnyčia ilgą laiką vykdė lietuvių tautos genocidą, buvo didžiausia istorijoje lietuvybės persekiotoja ir naikintoja. Vis dėlto, tarp katalikų dvasininkų pasitaikydavo ir vienas kitas Lietuvos patriotas.

 • Karalius Mindaugas – niekšybės kultas? (1)

  Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis