.

2012 m. liepos 23 d.

Dievų ženklas

Nuo šiol AKTYVIAI priešinsiuosi tiek Lietuvos vagių režimui, tiek jo rėmėjai Katalikų bažnyčiai.

Praeitą trečiadienį buvau informuotas, kad esu paskelbtas įtariamuoju baudžiamojoje byloje dėl komentaro apie Katalikų bažnyčios hierarchus. Iš pradžių šiek tiek suglumau, tačiau dabar, viską apgalvojęs, nuoširdžiai tuo džiaugiuosi.

Daug metų kažką Lietuvoje pakeisti bandžiau tik savo straipsniais. Nuo tarybinių laikų bjaurėjausi taikiais mitingais, demonstracijomis, piketais ir pan. priemonėmis, kurių tikslas – sugraudinti tavo priešą ar valdžią, kad pastarieji padarytų tau malonę, nešaudytų, pakeltų atlyginimą, atkreiptų į tave dėmesį ir pan.

Nuo tada, kai skundėme teismui to nelemtojo referendumo dėl stojimo į ES rezultatus, pradėjau jausti pasidygėjimą Lietuvos teismais. Ir iki to laiko jau iš bendro išsilavinimo supratau, jog naivu būtų tikėtis, kad tautiečiai teisėjai iš esmės kuo nors skirtųsi nuo juos paskiriančiųjų politikų, tačiau Vyriausiojo administracinio teismo teisėjų elgesys tokios svarbios Lietuvai bylos eigoje mane apstulbino, išmušė paskutines iliuzijas apie teisminį teisingumą.

Tokio mano (žinoma, ir absoliučios daugumos tautiečių) 20 metų pasyvumo dėka turime dabartinę neviltį: kas ketvirtas lietuvis jau paliko Lietuvą, vietoj 75 tūkstančių pirmokų tada turime 27 tūkstančius šiandien, o turbūt ir šiųjų didesnė dalis jau svajoja kaip užaugę bėgs kuo toliau nuo gimtinės.

Akivaizdu, kad dar keli metai, ir lietuvių tautos žlugimas taps negrįžtamu. Jei nesiimsime ryžtingų veiksmų, vis greičiau į bedugnę besiritančio sniego kamuolio sustabdyti nebebus įmanoma.

Man toks hierarchų žingsnis – tai Perkūno ženklas, kad atėjo laikas padaryti kažką daugiau.

Užkliuvo komentaras internete

PRANEŠIMAS APIE ĮTARIMĄ
2012 m. liepos mėn. 18 d.
Vilnius

<...> policijos komisariato <...> tyrėja <...> ikiteisminio tyrimo medžiagoje <...> dėl neapykantos skatinimo prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę, nustatė, kad yra pakankamai duomenų, patvirtinančių, kad

<...>

(čia apie mane :-)) viešai intemetiniame tinklapyje www.delfi.lt - publikuoto straipsnio „Bažnyčios hierarchai tikina priversti veržtis diržus, kol neatgaus žemės uz 150 mln. Lt“ komentaruose surašė komentarą, pasivadinęs slapyvardžiu „Giedrius“: „Ką reiškia „neatgaus“? Juk „jų“ žemė – per amžius prisiplėšta iš persekiotų, iš Lietuvos išguitų, sudegintų lietuvių. Man tie „hierarchai“ – tai gryni parazitai, visuomenės atmatos, pedofilų veisykla. Pasičiupę savo kruvinąjį šlykštūną Jėzų kaip kiaulės pimpalą ant kryžiaus išsikėtojusį ir žiūri kaip čia ką nors iš Lietuvos nugvelbus. Vemti verčia vien tik pasižiūrėjus į jų išsipūtusias nuo parazitavimo marmūzes. Reikėjo vis dėlto tada Jedinstvo palaikyti, nes dabar Lietuva – grynas kirmėlynas. Ir kuo toliau, tuo labiau visi tie išgamos įžūlėja“, taip jis viešai tyčiojosi, niekino ir skatino neapykantą žmonių grupei dėl jų tikėjimo, tai yra įtariamas šiais veiksmais padaręs nusikalstamą veiką,numatytą LR BK 170 str. 2d.

…

Perskaičius komentarą atidžiau, sunku sulaikyti juoką. Piktinamasi „hierarchais“ – Katalikų bažnyčia – organizacija, padariusia daugiausiai nusikaltimų ne tik Lietuvos, bet ir žmonijos istorijoje, ne kartą bandžiusia sunaikinti lietuvių tautą, šimtmečiais plėšusia „savo“ turtą iš savo persekiotų, ištremtų, nukankintų ir sudegintų lietuvių.

Gal čia kokia paslaptis, kad visame pasaulyje (žinoma, ne Lietuvoje) katalikų šventikų-pedofilų aukos atskleidžia tikruosius faktus apie pedofilijos paplitimą tarp katalikų hierarchų? Ar tik ne patį Jozefą Racingerį norima teisti už vyskupų-pedofilų nusikaltimų dangstymą?

Jėzus – kruvinas nusikaltėlis, smurtavęs šventykloje ir raginęs kitus smurtauti, šiojo atvaizdus „hierarchai“ iškabinėja nepilnamečiams prieinamoje vietoje, o po to dar verčia vaikus įsivaizduoti, kad valgo jo lavoną. Argi ne šlykštu?

Kur čia „tikėjimas“? Ką bendro turi viešieji asmenys, Romos katalikų bažnyčios tarnautojai „hierarchai“ su „žmonių grupe“ ar su „tikėjimu“?

Užtat pats straipsnis delfi.lt bent jau man sukelia tikrai neigiamas emocijas. Neabejoju, kad po šio straipsnio netrūko ir kur kas rimtesnių komentarų – mano supratimu, visiškai normali reakcija, tiktai labai neraminanti vagių gaujas valdžioje, pasiryžusias mus išlaikyti po padu iki galo – kol iščiulps paskutinį kraują.

„Hierarchai“ arba jų vienokie ar kitokie atstovai kažkaip sugebėjo įtikinti prokuratūrą, kad tarp teisėto pasipiktinimo ir humoro („kiaulės pimpalas“ man skamba ypač juokingai) balansuojantis komentaras vertas baudžiamosios bylos. Aš priimu, kad jie pirmi „pakėlė kardą“.

Ką ruošiuosi daryti

Iki šiol teko susidurti tik su smulkiais puolimais prieš savo asmenį. Grasinimai komentaruose (tame tarpe ir delfi.lt), grasinantys laiškai, nuvandalizuotas automobilis (nesmarkiai – supjaustytos padangos ir pan.), anoniminis skundas į prokuratūrą, GOOGLE paieškoje užblokuoti straipsniai – tipiški žaidimėliai, už kuriuos pas mus baudžiama faktiškai tik jei jie nukreipti prieš gėjus, čigonus ar kitas privilegijuotas grupes.

Tačiau baudžiamoji byla – tai jau rimtas žingsnis, ir tik jo dėka man pagaliau pavyko įveikti savo organišką pasišlykštėjimą skundais, pranešimais, laiškais „organams“ ir pan., kurį kažkada susiformavau perskaitęs tautiečio kaimyno laiškutį KGB, po kurio mano seneliai ir teta buvo ištremti į Sibirą, dėdė žuvo, o tėvas turėjo visą gyvenimą slėpti savo kilmę.

Kadangi jau nori nenori teks turėti reikalų su policija, teismais ir pan., tai ruošiuosi daryti rimtai. Juk ši byla – tai eilinis pasikėsinimas ne tik į mane, bet ir į žodžio laisvę Lietuvoje. Akivaizdu, kad tokiomis bylomis, kaip ir jas įgalinančiais įstatymais, siekiama dar labiau įbauginti mūsų pasimetusią tautą.

Juk gyvename galutinai morališkai subankrutavusioje valstybėje. Nepasitikime beveik jokia valdžios institucija, išskyrus galbūt asmeniškai Grybauskaitę. Gaujos vagių valdžioje šitai supranta ir įvairiausiais būdais bando mus dar labiau įbauginti.

Seimas, Vyriausybė ir Teismai ignoruoja Konstituciją bei įstatymus priimdami taip akivaizdžiai teisės aktų tekstams prieštaraujančius sprendimus, kad plaukai piestu stojasi.

Jų žinioje – absurdiški, Europos žmogaus teisių konvenciją ratifikavusioje šalyje neįmanomi įstatymai, skirti išgąsdinti lietuviams, susidoroti su menkiausiu jų pasipriešinimu valdžiai, ko gero didžiausia policininkų bei panašių represinių struktūrų darbuotojų koncentracija Europoje, valdžiai begėdiškai pataikaujanti ir savais metodais mus dar labiau mėginanti įbauginti žiniasklaida.

Jei nori pakeisti pasaulį, pirma pasikeisk pats.                Mahatma Gandis

Ruošiuosi padaryti viską, kas mano jėgose. Nors nesuprantu, kaip galima logiškai ir teisiškai įrodyti, kad būtent aš esu atsakingas už minėtąjį komentarą, ruošiuosi ginti jį nepriklausomai nuo to, kas jo autorius. Visiškai pritariu komentaro minčiai.

Ruošiuosi naudotis visais man prieinamais būdais ir metodais. Noriu iš karto atsiprašyti visų komentarus rašančių savo bendrapiliečių, kurie gali nukentėti nuo mano veiksmų. Stengsiuos padėti, jei jie pakliūtų į bėdą.

Esu įsitikinęs, kad Lietuvoje dabar egzistuojanti persekiojimo už komentarus tradicija prieštarauja tiek Konstitucijos tekstui, tiek Lietuvos ratifikuotoms žmogaus teisių konvencijoms. Jei rašysiu skundus dėl komentarų, tai darysiu su tikslu vieną kartą galutinai pabaigti šią gėdingą praktiką, kompromituojančią Lietuvą visame laisvame pasaulyje.

Sieksiu priešintis visoms dabartinio vagių režimo naudojamoms tautos gąsdinimo priemonėms ir bandysiu į šį pasipriešinimą įtraukti visus neabejingus Lietuvai lietuvius.

Kaip lietuvietis ir nacionalistas, prašau visų Lietuvos dievų pagalbos ir labai tikiuosi, kad nesulauksiu tos dienos, kai sustabdyti lietuvių tautos išnykimo jau nebebus įmanoma.

Diskusija

14. ttvKsenDhKV2016 01 24 04:08:19

Go travelling clomid tablets for sale A mid–August poll by uinnipiac University gave McAuliffe a 6–point lead. A survey of 653 registered voters released August 30 by the Emerson College Polling Society said McAuliffe held a 10–point lead over Cuccinelli.

13. 0zptNksCmBNR2015 12 20 18:41:35

God help me, I put aside a hole afeoonrtn to figure this out.

12. gKa2bbUYjlaR2015 12 14 12:51:26

Kudos! hat a neat ay of thnnikig about it.

11. npHMlIICMUGMS2015 11 24 01:11:25

Go travelling acyclovir 400 mg no prescription In fact, many of them did not believe it as abuse or did not see it as a problem.

10. PsuNYrcntoVGyyKsIt2015 08 12 16:09:13

LHuG1m ://www.FyLitCl7Pf7kjdDUOLOuaksTKsbj5iNG.c om

9. Anonimas2012 08 17 22:21:40

Neliūdėk Giedriau, dabar jau „šaukštai po pietų“, bažnyčių tuštėjimo metas atėjo, greit jų ir liks kuri ne kuri. Žmonės sąmoningėja ir žydų pasakomis nebetiki :)
Bažnyčiai ne dievas rūpi, o pats velnias galvoj :)
Kitas dalykas tai „saldafoniniai“ teisėtvarkininkai, intelekto sugadintais veidais :)
Nepasiduok!

8. Marius2012 08 01 15:16:53

Oho, paskutinį kartą puslapyje buvo pas jus buvau prieš mėnesį ir tiek dalykų nutiko! Pirma, galbūt jums nepatiks, bet manau, išties esu įsitikinęs kad Bažnyčiai tas nekilnojamas turtas ir turi būti gražintas. Negali būti dvigubų standartų. Jei įstatymai numatė galimybė gražinti nuosavybę turėtą iki 1940 m. eiliniams Lietuvos Respublikos piliečiams ar jų palikuonims, tai ir bažnyčiai kaip faktinį ir juridinį tęstinumą išlaikiusiai organizacijai. Taip diktuoja blaivus protas. Antra, bausti dėl šito komentaro – akivaizdus absurdas. Nes tai kas parašyta yra nuomonė susidaryta iš apibendrinto Romos katalikų bažnyčios vaizdo pasaulyje: išties laiks nuo laiko iškylantys pedofilijos atvejai labai ir labai gadina Romos katalikų bažnyčios reputaciją. Lietuvoje tokio lygio skandalų nėra buvę, tačiau Lietuvoje veikianti Romos katalikų bažnyčia yra pasaulinės R.K. dalis. Tad komentaro autorius, mano supratimu susidaryti apibendrintą vaizdą gali, kaip ir gali jį paskleisti. Trečia, visgi komentare yra klaida: „Juk „jų“ žemė – per amžius prisiplėšta iš persekiotų, iš Lietuvos išguitų, sudegintų lietuvių“ Pradedant Mindaugu, vėliau Vytautu su Jogaila: nedegino lietuvių, o juos su žeme padovanodavo Romos Katalikų bažnyčiai t.y. paversdavo baudžiauninkais – tai taip nėra gėris. Bet negi už netikslių istorinių žinių pateikimą yra baudžiama? Bet kokiu atveju kryžiaus karai, pati jų idėja buvo inspiruota Romos Katalikų bažnyčios. Tad negi Lietuvoje draudžiama samprotauti? Negi negali daryti loginės išvados: per kryžiaus karus, tame tarpe ir Lietuvoje buvo žudomi gyventojai – tai faktas. Gi kryžiaus karų iniciatorė R. Katalikų bažnyčia. Jei A yra B, o B yra C, taigi A yra C – elementari logika. Taigi bažnyčia atsakinga už žudymus. Ketvirta, komentaras aišku stačiokiškas, nemandagus, nepraustaburniškas ir mužikiškas – niekada taip nerašyčiau, bet negi už nemandagumą, nepraustburniškumą, mužikiškumą yra baudžiama? Koks BK straipsnis? Tai žmogaus išsiauklėjimo dalis, už tai nebaudžiama. Penkta, kur komentare yra „viešai tyčiojosi, niekino ir skatino neapykantą žmonių grupei dėl jų tikėjimo“ kur? Kur ta neapykanta, kur sakinio dalys: „aš nekenčiu, siūlau susidoroti, einam primušti“ ir t.t. – kur?

P.S. O visgi čia jūs rašėte, ar ne jūs?

7. Perkunėlis2012 07 27 12:03:51

Taip, Giedriau, Tavo logikoje yra racionalaus naujo. Apie tai esu mąstęs, bet Kristui (evangelijai) netaikiau. Tiksliau, nepasiekęs tokio lygio. Aš tik tiek esu pastebėjęs: kai yra dideli tekstai, tai juose galima rasti citatų ir už, ir prieš, ir pritaikyti bet kokiems gyvenimo atvejams. Nors visi minėti tekstai lyg ir suverti ant loginio siūlo, o ne įrašyti, kad jie ten būtų „jeigu prireiktų“ kuriam nors teiginiui paremti.
Taigi, arba tie tekstai sąmoningai ir tikslingai, (kaip mūsų „profesionalų“ kuriami įstatymai su reikiamo dydžio skylėmis), perrašyti, kad tiktų interpretacijų įvairovei, arba bažnytininkai juos pasirinko pagal Tavo atradimą – kad iš teigimo ir neigimo galima susintetinti bet ką, o toks platus emocijų ir pažiūrų besikeitimo diapazonas labai tinkamas priderinimui prie poreikio.

6. Giedrius2012 07 25 11:15:40

Elementarus logikos principas sako, kad iš teiginio ir jo neigimo gali išvesti bet kurį teiginį.
Taigi, iš Jėzaus pasakytų prieštaraujančių teiginių galima išvesti (įrodyti) bet ką: žudyk arba pasigailėk, meluok arba sakyk tiesą. Būtent tuo ir užsiima krikščionys, iš Jėzaus minčių išvedinėjantys tai, kas tuo metu jiems patogiausia: jei reikia pateisinti savo nusikaltimą – kad Jėzus ragino kovoti už „dangaus karalystę“, jei bailumą – kad Jėzus liepė nusižeminti, jei vaizduoti auką kažkieno stipresnio – kad Jėzus nenusižeminusiems žadėjo pomirtines bausmes.
Kitaip sakant, logiškai akivaizdu, kad Jėzus iš tikrųjų kalbėjo VISKĄ ARBA NIEKO. Iš jo žodžių išvedinėjama moralė ar teisė iš tikrųjų VISAI NE MORALĖ IR NE TEISĖ, nes ji LEIDŽIA VISKĄ IR DRAUDŽIA VISKĄ. Būtent todėl Katalikų bažnyčia tiek daug pasiekė, užgrobė, nukariavo, sunaikino – IŠ TIKRŲJŲ JOS NEVARŽĖ JOKIA ETIKA, TEISĖ AR MORALĖ.
Todėl ypač britkiuosi teiginiais, kad „Jėzus pakeitė pasaulį“ ar „sukūrė naują moralę“. Faktiškai jis blevyzgojo apie tai, kas jam tuo metu į galvą užeidavo, o istoriniams bei dabartiniams nusikaltėliams tos blevyzgos buvo labai parankios, nes šiųjų pagalba jie galėjo gražiomis frazėmis pateisinti viską ko reikėjo tuo metu, meluoti, žudyti ar kaip nors bailiai elgtis.
Vienintelis Jėzaus nuopelnas žmonijos pažangai tame, kad ir kai kurių šaunių minčių autoriai citavo jį ir tuo būdu naudojosi Jėzaus (krikščionių (daugiausiai jėga) primestu) „autoritetu“.

5. Perkūnėlis2012 07 25 10:07:36

Dėl tų detalių aš sutinku. Genialiemsiems būdinga šizofreniški persijungimai, nenuoseklumas. Esu ir daugiau nenuoseklumų jo elgesyje ir mokyme suradęs. Čia už kuklumą pasisako, čia be galo susireikšmina – „kelias pas Dievą tik per mane“. Ne už gerus darbus, teisingą gyvenimą, bet kaip malonė (blatas, kad savas). Vien dėl to, kad pažįstamas Kristaus, kad ištikimas ir atsidavęs jam, o ne Tiesai. Evangelikai iki šiol tame neįžiūri prieštaravimo.
„pasitrauk šunie, aš ne dėl tavo tautos (atėjau į Žemę?)„, Kas turi tam bus duota, kas neturi – iš to bus atimta net ką turėjo“.
Bet įdomiausią kodą aptikau apibendrindamas visą jo tikslo siekimą „...kad išsipildytų raštų žodžiai...„. Ir daugybėje vietų – reiškia, jis nebuvo originalus, tik kartojo kažkieno kelią, arba imitavo (pranašų) raštuose surašytą programą.
Toliau trūksta informacijos – ar jis norėjo kažkuo tapti, ar norėjo įrodyti, kad tos pranašystės grynas šnipšas, visa judėjų pezalų kolekcija – tik rašliava. JO paskutiniai žodžiai mirštant „atlikta“ rodytų, kad „žiūrėkit, niekas nuo tos mano aukos nepasikeitė“, judėjų bjaurastis nesumažėjo.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis