.

2013 m. vasario 28 d.

Kovo 11-oji – tautos gedulo diena

Dabar jau akivaizdu, kad kovo 11-oji buvo viena iš pačių didžiausiųjų istorinių lietuvių tautos tragedijų. Šiandien belieka tikėtis, kad ne lemiama.

Niekada nešvęsdavau kovo 11-osios. Tačiau dabar, kai vis mažėja vilčių, kad vadinamoji „Lietuvos Respublika“ galutinai nesunaikins lietuvių tautos, kovo 11-ąją gedėsiu.

Jau 23 metai, kaip mūsų tauta diena iš dienos nyksta. Apiplėšti, nuskurdinti lietuviai nenumaldomu srautu sprunka iš juos apgavusios ir apvogusios tėvynės. Vis daugiau Lietuvos žemės ir ūkio priklauso vis akiplėšiškiau mums savo valią diktuojantiems užsieniečiams.

Lietuvius galutinai išmeta iš Lietuvos finansų sistemos

Švedų sociologas spėja, kad po 50 metų Lietuvoje bus kalbama angliškai
Aleksanderis Bardas

Švedai teisūs – kas laukia šalies, kurios tauta naikinama šiurpinančiais tempais, jos turtas išvagiamas ir išdalinamas užsieniečiams?

Kažkada visi Lietuvos bankai buvo lietuviški. Dabar viešpatauja skandinavai. Matomai jų užsakymu buvo sužlugdyti du didžiausi lietuviški bankai: „Snoras“ ir „Ūkio bankas“.

Dar šiurpiau buvo stebėti, kaip šaltakraujiškai prie žlugimo ribos buvo privestos kredito unijos. Lietuviškoms kredito įstaigoms buvo iškeltos bylos, demonstratyviai daromos kratos, o žiniaspauda kaip galėdama tai reklamavo. Išgąsdinti žmonės negalėjo nebėgti masiškai atsiiminėti savo indėlių.

Kai latviai grasino kalėjimu už bankų diskreditavimą, lietuviško kapitalo įmonės buvo apgalvotai, ciniškai ir sistemingai žlugdomos.

Akivaizdu, kad visas finansų sektorius pereina į rankas užsieniečių, tegalvojančių, kaip daugiau iš mūsų prisiplėšti ir išsivežti į savo šalis. Netgi flegmiškieji skandinavai pradėjo tyčiotis iš mūsų tautos, prognozuodami, kad po 50 metų Lietuvoje bus kalbama angliškai. Ir jie visiškai teisūs – greitai lietuviams priklausys tik nereikšminga vadinamosios „Lietuvos valstybės“ turto dalis.

Lietuviams trukdoma auginti vaikus

Visos kitos Europos šalys neriasi iš kailio bandydamos gerinti demografinę padėtį, o, atsiprašant, „Lietuvos valstybė“ daro viską, kad sutrukdytų lietuviams kurti šeimas. Priiminėjama vis daugiau iš turtingiausiųjų kaimynų nusižiūrėtų vaiko priežiūros standartų, neįperkamų eiliniams lietuviams, ir neturtingesnieji tiesiog nebegali sau leisti turėti vaikų.

Taip nuo šiol mano automobilis atrodys
kovo 11-ąją
gedulo vėliava

Iš kitos pusės, draudžiama įsivaikinti vienos lyties lietuviams ar kartu gyvenantiems giminaičiams. Nesusiradusios vyro lietuvės ir žmonės, kurių šeimų nepripažįsta ant mūsų jau seniai padėję seimūnai, pasmerkiami bevaikystei, o mūsų nykstančios tautos našlaičiai išvežami į užsienį arba miršta iš bado, chebrai išvogus vaikų maistui skirtus pinigus.

Turime pusę milijono vienišų moterų ir tūkstančius našlaičių globos namuose – užtat galime girtis savo tradicinėmis katalikiškomis vertybėmis, panašiai, kaip šventieji viduramžiais.

Tebūnie prakeikta ta diena

Kaip šlykštu prisiminti tai, kas vyko prieš 23 metus, kai į Aukščiausiąją Tarybą įsispraudusi Sąjūdžio gauja dar tik ruošėsi išsivogti mūsų šalį kartu su pačiais begėdiškiausiais, veidmainiškiausiais Lietuvos komunistais – ne vagys greitai buvo priversti palikti ir tuometinę LKP.

Nors jau tada buvo galima įtarti, kad antroji Lietuvos Respublika taps ne lietuvių tautos prieglobsčiu, bet kelių godžių gaujų grobiu, nesupratome, į kokią mėšlo krūvą patekome. Juk nebūtume patikėję, kad, nepraėjus nė ketvirčiui amžiaus, tapsime visu ketvirčiu mažesne krūva bailių degeneratų, burnojančių ant viso pasaulio, bet nebedrįstančių pažvelgti tiesai į akis.

Tačiau geriau vėlai, negu niekada. Nors dabar, kai viskas jau daugiau, nei akivaizdu, nors nešvęskime šalia vis gilėjančios kapo duobės, kartu su triumfuojančiais mūsų tautą ir šalį sudergusiais išgamomis.

Aš kovo 11-ąją prisiminsiu tuos, kurie jau paliko Lietuvą ir daugiau nebegrįš, tuos, kurie kažkada tikėjo, svajojo, mėgino kovoti, o po to išėjo paklaikę nuo gniuždančio supratimo, kas laukia jų tautos ir šalies.

Ir išgersiu už tuos, kurie DAR neišėjo.

Diskusija

6. Rugys2013 04 13 17:26:36

Šlykštokas propagandistas ir nihilistas esi...

5. raimondas2013 03 25 21:29:36

atsiprasau Snoro ir Ukio bankai buvo ziauriai korupcingi susiije su rusu grupuotemis ar asmenimis nusikalteliais

4. Giedrius2013 02 28 18:18:34

Norisi tikėti, kad esi teisiausias. Negali pykti, tai labai žmoniška.:)
O aš didžiuojuosi tuo, kad gimiau Lietuvoje ir priklausau Lietuvos liaudžiai. Rimtai. :)

3. Antanas2013 02 28 16:07:35

Antanas– Giedriui.
Iš karto matyti, kad esi gimęs nelaisvėje.
Čia ne gramatikoje esmė, o savimonėje, pagarboje Tautai kuriai priklausai.
O jei priklausai liaudžiai, liberastams, praktikuojantis homosekas ir Ko, tada aišku kad niekaip kitaip negali ir rašyti.

2. Giedrius2013 02 28 15:38:19

Na „Tauta“ paprastai rašo tie lietuviai, kurie nemoka lietuvių kalbos gramatikos. Jankiška tradicija visur kaišioti didžiąsias raides nedaug turi bendro su lietuviškumu.
Vis tik kiekvienam atrodo, kad jis – tasai tikras lietuvis, nors savo gimtosios kalbos papročius bei tradicijas ir būtų pamiršęs.:–)
Panašiai ir kai kurie save vadinantys „tautininkais“ aiškina, kad homoseksualumas nelietuviškas“, kad „liberastai“ griauna lietuvybę ir pan.:–)

1. Antanas2013 02 28 14:20:52

Visų pirma tai rašyta nelietuvio, nes lietuviai rašo Tauta, o pašariniai runkeliai –tauta.
Tiesos yram bet ir mes patys kalti, kad tokią valdžią išsirinkome, kad garbiname Jos Kilnybę D.Grybauskaitę, kaip kokio nors bantustato bušmenai savo genties vadą...

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis