.

Lietuvos politika dabar

Lietuvos politika, kas tai, šalies žlugdymas ar ruošimas sugrižti atgal?

Pradėjo: bajoras

8dome mosue
diviner2016-05-11 16:54:27
7Lietuvos politika
diviner2016-05-11 16:36:47
6Dabartinė politiką galima ir trupai apibūdinti tai europos s...b....ės laižymas. Nes kai pažiūri politikų kalbas ir pasisakymus tai net bloga darosi ir čia visai nejuokinga, nes kam mes reikalingi atsiprašant kaimas kažkoks ir europai vienodai rodo. O apie prorūsišką ar neprorūsišką gal pamenat kaip europa nusėdo kranelius uždarius. Taip kad nėra čia ko džiaugtis europos sajunga argi netaspat buvo ir himnas geras tik žodius reikėjo pakeist ir viskas būtų gerai.
ANBO2013-05-05 09:10:48
5Visos bėdos tame, kad Lietuvoje yra žydoslavų. tai infekcija. pašalinus infekciją, organizmas išgys
(svečias)Kestas2011-05-15 19:03:12
4nieks nier kalts del tos musu politikos.nieks kits jos mums neprimeta.tiesiog turim tuokia valdžia kokios nusipelniem.ir tik patis save galim kaltint del tuo ku turim.dydelė dalis gyventoju ded an tos valdžiuos, bet tik ir lauk progos kada atsistoti i anu veita.beto tas turtu troškems.koks bulkučiu kepies ded i šuns dienas visus aplinkui kad visks brangst, tik pasitaikius progai pats dvigubai pakel bulku kaina.koks taksists skundas kad bulkos brangiu, kad sunku gyvent.bet tik ir žiur kaip nepagrystai pabrangint kilometru kaina.čia ne valdžia reik keisti, bet daugumai smegenys išoperout.ir jokios globalizacijas nereik.buvo jau ju.aukso orda, roma, reihas, kriksčionybe, ir nei viena nepasiteisina.iš prigimties negali visi veinuodi buti.pati gamta tep suriede.reik paprasčiausei žmogiško savitarpio, bendruomeniškoma, sažines, doros
(svečias)arunas2010-09-05 19:21:00
3G. Šarkanas, manau yra prorusiškas vaikinas, visi pasisakymai ir mintys sutampa su rusų imperialisto Dugino svaičiojimais.Šio tinklapio auoriaus antivakarietiškumas, gal ir teisingas, pakritikuojant vakarų beidėjiškumą, bet veda mus tik į Rusijos įmperialistų glėbį
(svečias)Kalnas2010-07-29 12:16:46
2Nemaza dalis Lietuvos zmoniu isivaizduoja, kad kalti del Lietuvos bedu yra dabartiniai politikai. Deja, padetis yra kur kas blogesne. Siandienine politika yra labai panasi, kokia Lietuva buvo iki karo. Iki karo Lietuva buvo aplipusi ivairiausio plauko parazitais. Siandienine Lietuva istiko ta pati liga. O priezastys sios ligos yra labai senos. Ir kol nebus panaikintos sitos priezastys, lietuviai nieko doro is politiku nesulauks. Pirmiausia, siandieniai lietuviai nebeturi jokiu vertybiu, isskyrus darza, soda ar nama. Dauguma is ju isivaizduoja, kad jie turi rupintis tik darzu. Valstybe turi tvarkyti politikai. Bet niekada istorijoje sito nebuvo. Valstybe turi rupintis kiekvienas lietuvis ir tai yra kiekvieno piliecio atsakomybe del to, kokia ji yra siandien. Danai, pavyzdziui, organizuojasi i ivairias bendrijas ir itakoja valstybes gyvenima. Vokietis vokieciui gali gatveje pasakyti, kad tas elgiasi netinkamai, jeigu tai neatitinka nacionalinius interesu. Rusa nuo vaikystes moko, kad jis yra isskirtinis tarp kitu pasaulio tautu savo didziadvasiskumu. Zydai labai priziuri savo vaikus, kad jie galetu gerai isvystyti savo intelekta ir sugebejimus, kuriuos jis gales pritaikyti savo pasirinktoje profesijoje.
Deja, lietuviai prarado savo religija, prarado garbes jausma, prarado kilniasirdiskuma ir kt. dvasines savybes, kurios buvo puoselejamos lietuviu gyvenime ir deka kuriu, lietuviai turejo itaka visoms aplinkinems tautoms.
Praradusi dvasines vertybes, tauta pradejo degraduoti.
Ir siandien ji eina vis tuo paciu degradavimo keliu. Kataliku baznycia neprisiims jokios atsakomybes del sitokios padeties, nes ji pati jau seniai eina degradavimo keliu. Ir, aisku, jie pasakys, kad, neva, tokia yra Dievo valia.
Todel butina restauruoti Lietuvos dvasines vertybes. Viena is didziausiu vertybiu yra lietuviu religija ir tradicijos. Lietuvybe gali padeti atgaivinti lietuvyje GARBES ir Doros jausma. Butent sitie dalykai gali atgaivinti tautos samoninguma, kad mes turime patys buti atsakingi uz savo valstybe ir ja kurti. Siandieninis politikas yra zmogus be Garbes jausmo. Jo galveleje dominuoja savanaudiskos mintys ir jis vargsas nieko su jomis padaryti negali. Jo dvasia yra grandinem prirakinta prie materialiu dalyku. Todel apie politika, ekonomika ar dvasia praktiskai jis nieko neismano ir jam sito nereikia. Paklauskite jo , kas yra atsakomybe? Jis nezino. Jis netgi nezino, kas yra politika, nes netgi Lietuvos zodynuose politikos apibrezimas yra tik kaip „valstybes reikalu tvarkymas“, panasiai, kaip darzo tvarkymas. Deja, valstybe nera darzas, nes tai visgi zmoniu susivienijimas. O kad tas susivienijimas is tikruju veiktu, tai jis turi tureti idejas, kurios ir garantuotu situ susivienijusiu zmoniu gerove.
(svečias)Jonas2009-08-26 01:51:17
1Lietuvos politika yra išdava ir veidas liaudies rūpinimosi vien tik savo personaline subine, tautinio identiteto nuosmukio, abejingumo artimui savo, pasyvumo ir taip toliau. Jie lygiai tokia pat kaip ir mes. Lygiai taip pat marinsis neveiklume ir baimėje ryžtingiems sprendimams, kaip ir netgi šioj temoj marinuojamasi pagiežos sultyse, bet visiškai nieko nedaroma. Mums teįdomios išdavystės ir tarpusavio rietenos. Neveiklumas ir nuolankumas jėgai. Per tiek okupacijos metų pavirtome tikrais vergais. Pagiežingais ir baukščiais nesugebančiais savo kieme pasidaryt tvarkos šunimis. Apsidairykit – mes tik lojam. O politikai garsiausiai. Šunys ir jų vadai.
(svečias)Mantas2009-08-18 22:55:59
Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinisdienoraštistekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

  pasisakymas – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis