.

Diskusija: Išgamos vėl kviečia balsuoti

10. Neringa2012 09 29 00:46:54

skatink meilę savo Tėvynės – Lietuvos piliečiams

9. Neringa2012 09 29 00:44:06

Sakoma istorija yra mūsų mokytoja. O istorijoje žinoma kaip diktatoriai mėgėjai savo skaičiukus pakoreguoti, nežinia kas ten viduje pas juos darosi. Kažin ar žmogus pas juos tokiame pasaulyje gali jaustis žmogumi. Lietuvoje aš bent jau jaučiuosi. O nepagalvojote jog nenueidami balsuoti padarysite taip jog patys vagys save išsirinks. Ar pensininkai už penkis litukus ar šašlykų porcija nueis ir prabalsuos. Pilietis yra valdžia ir savo tautos valdytojas, jis tik parenka žmones kurie padės jo tautai. Tereikia domėtis ir KAIP TIK EITI BALSUOTI. Ir dar kartą pakartosiu EITI BALSUOTI! kad ir iš blogiausio galėtum išrinkti kažką geresnio. Oj lietuviai linkę mes dejuoti, malti liežuvėliu, nesilaikom gero liaudiško pasakymo, kad visur gerai, bet namie geriausia. Kai pamilsime savo Lietuvėlę, gal kitaip bus. Imkimės darbo, o ne liežuvavimo. Straipsnio autoriau labai jau nematau tavo straipsnyje optimizmo, nėra čia taip blogai, būk geras nenuteikinėki visuomenės didesnei emigracijai, ska...

8. Giedrius2012 09 28 16:54:27

Tęsinyje paaiškinsiu, kaip tai įsivaizduoju. Viltis miršta paskutinė:)

7. Lonzo2012 09 24 15:04:02

Labai gera izvalga sitame straipsnyje. Bendrai mintis yra gera, bet truksta visgi duomenu kokios galimos to pasiekmes ir ar tai tikrai padetu isspresti problema. Deja, neturiu gyliu ziniu situo klausimu. Bet pasekmes nera aiskios is sito straipsnio kas butu nebalsuojant ir kuom tai galetu pagerinti padeti.

6. po perkunais2012 09 23 21:16:00

Jei jungtis, tai nebent su latviais, kol dar šie nesurūsėjo visai. Bet savarankiškumas – tai viltis ateičiai. Prisijungus – tai garantuota mirtis tautiškumui.

5. Giedrius2012 09 21 15:45:41

O aš manau, kad prijungimas prie Lenkijos reikštų galutinį lietuvių tautos sunaikinimą. Lenkai išnaikino savo šalyje dešimtis kažkada ten gyvenančių tautų ir toliau agresyviai naikina likučius po karo prijungtose teritorijose. Jie juk sugebėjo suorganizuoti faktiškai lietuvių valymą „nepriklausomos“ Lietuvos teritorijoje – sulenkindami vietinius neapsisprendusius Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose, uždarinėdami lietuviškas mokyklas ir visokiais būdais skatindami ten gyvenusius lietuvius sulenkėti arba išvažiuoti.
Manau, kad geriau jau prie Šiaurės Korėjos jungtis, nei prie Lenkijos – būtų kur kas daugiau šansų išlikti kaip tautai.:)

4. Marius2012 09 21 15:28:20

Analizė patiko. Skaičiai kaip sakoma nemeluoja. Tas Lietuvoje paplitęs niekinantis požiūris į artimiausią kaimyną yra be pagrindo.
Kęstučiui: žinai aš neprieštaručiau prijungimui. Didesnė valstybė – mažiau nepotizmo.

3. Giedrius2012 09 21 12:30:08

Netiesa. Neina ir lenkai.
Be to, taip, kad visi lietuviai neitų, niekada nebus, vien tik vagys partiečiai su savo giminėmis, draugeliais ir pan. sėbrais sudarys daugumą net ir tuo atveju, jei ir 100 procentų lenkų ateitų.
Bet kokiu atveju, panašu, kad jau dabar autai, o dar po kelių tokių seimūnų kadencijų tikrai jokių šansų nebeliks – bus vienas prie vieno pensininkų ir nepensininkų.
Nieko nedarant – garantuotas žlugimas per maždaug 10 metų. Revoliucija negalima dėl tarptautinės padėties. Todėl alternatyvos visiškam rinkimų boikotavimui ir mėginimui kažkaip keisti rinkimų teisę nematau. Nora gali būti, kad jau dabar per vėlu.

2. Kęstutis2012 09 21 12:01:43

Daleiskime lietuviai neateis balsuoti... Tada turėsime pilnai lenkišką seimą, nes lenkai į rinkimus eina visada ir balsuoja visada už LRA. LRA laimi ir Vilniaus kraštą, o gal ir Lietuvą prijungia prie Lenkijos... Va čia tai protestas :). Kvailiau nesugalvosi...

1. Во& amp;#1...2012 09 20 09:30:45

Viskas tesingai.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2023 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis