.

Diskusija: Lietuva – VISIEMS lietuviams

10. andrius2013 11 24 23:14:58

Puikus straipsnis, ačiū autoriui! Man net bloga matyti savo visuomene esant tokiais siaurakakčiais homofobais. Ta paranoja, kad mažumos užkariaus pasaulį ir nebeliks „normalių“ yra kažkokia beletristika įsikerojusi miglotose samonėse – parasčiausias racionalaus proto nebuvimas. „Plugai“ visada bus valdomi jiems iškeltomis baimėmis, kurios neva taip puikiai dera „tiesos“ formavime apie gamta ir šeimos prigimtines teises. Trumpai – visi jūs homofobai esat vedami savo pačių baime kylančia iš migloto suvokimo, kurio jūs niekada nedrįsite įvertinti objektyviai, nes jūs net nedvejojate, kad galite klysti.

9. Beta2013 09 24 18:05:39

Jeigu lietuvius paversite gėjais, mūsų tikrai nepadaugės

8. Stepas2013 08 28 09:29:39

Giedriui.– Simonko ne rusas o zydas.Jam nera ko bijoti gaunant tokia parama is Briuselio.

7. Giedrius2013 08 08 23:03:42

Deja, panašu, kad niekas Lietuvoje nesupranta gėjų parado esmės. Juk ne veltui lietuvių gėjų jame faktiškai nebuvo.
Vyresni gėjai susitaikė su tokiomis (ne)teisėmis, kokias turi dabar, susikūrė šiokius tokius asmeninius gyvenimus ir nieko nebenori keisti.
Jauni gėjai tiesiog išvažiuoja – jiems neapsimoka pradėti kovoti už teises, kurias automatiškai įgis dabar jau ir Prancūzijoje bei Anglijoje. Vienintelis būdas juos sustabdyti – suteikti jiems VISAS teises, kurias jiems siūlo baltaodžių imigrantų išsiilgusios ES senbuvės.
Todėl taip jau gaunasi, kad norėdami išsaugoti savo tautą (ar bent jau suteikti jai vilčių) turime patys kovoti už gėjų teises Lietuvoje ir džiaugtis, kad yra to siekiančių užsieniečių.
Kaip nebūtų keista, Lietuvos gėjams (daugumai) tų teisių visai nereikia, nes vyresni jau su viskuo susitaikė, o jaunesni tiesiog išvažiuoja. Taip jau gaunasi, kad gėjų teisių Lietuvoje turi siekti savo tautą branginantys lietuviai – jei tokių dar yra, ...

6. djustinas2013 08 08 16:48:33

Visiškai pritariu tikro lietuvio komentarui! Normalūs homoseksualūs žmonės tiesiog gyvena sau laimingai, netrūksta jiems jokių mistinių teisių ir pan. Tas paradas – eiline PR akcija, noras pasirodyti „va, kokie mes nuskriausti, kaip mus visi skriaudžia“, nors taip toli gražu nėra. Džiaugiuosi, kad tą savaitgalį buvau išvykęs iš Vilniaus. Neturiu nieko prieš homoseksualus, keli netgi yra mano draugų tarpe, labai nuoširdūs ir mandagūs žmonės (nė vienas jų tame parade nedalyvavo). Apklausos viešojoje erdvėje irgi labai puikiai atspindi lietuvių nuomonę ne į homoseksualus, o būtent į PARADĄ – apie 90% jam nepritaria. Žinoma, nepateisinu ir tokių protesto formų kaip „gražulizmas“, bet ir to parado tikrai nereikėjo.

5. 1232013 08 02 19:36:35

rusai geriau tvarkosi su iskrypeliais lietuvoi paradai irgi turetu but uzdrausti

4. tikras lietuvis2013 07 31 21:48:05

Tikri homoseksualai (tokių, kaip nustatė delfyje skelbtas austrų gydytojų tyrimas, gimsta tik 1 vaikinas iš milijono) į tokias akcijas neina, nes jiems nėra ko įrodinėti (pvz., seimo narys R.Žilinskas, režisierius V.Pauliukaitis, garsus modistas J.Statkevičius ir kt.).
Taigi tai – eilinis biznio projektas ir nieko daugiau.
Jei būtų tai rimtas dalykas, tai neneštų tokių plakatų „mes įvaikinsime jūsų vaikus“, nerodytų plikų užpakalių tikintiesiems prie Katedros ir t.t., ir pan., kas yra visiškas pasityčiojimas iš visuomenės daugumos.

3. Inokentijus2013 07 29 18:59:38

Apie drąsą
Buvo matyti, kad tarp eitynių dalyvių nemažai buvo tokių, kurie jautėsi nejaukiai ir nedrąsiai, bet vis tiek žygiavo. Tie, kur stovėjo ant šaligatvių, nors ir visaip puldinėjo ir užgauliojo gėjus, matyt bijojo dar labiau, nes slėpėsi po kaukėmis.
Beje, abejoju, kad Jūsų minimi „partizanai“ būtų buvę tokie drąsūs, kad rodytųsi šokiuose

2. Giedrius2013 07 29 15:18:02

Nereikia painioti gėjų ir gėjų lygos. Pastaroji turi visiškai nedaug narių. Būtent gėjų lygai tenka ES parama, o eiliniai dar neišvažiavę lietuviai gėjai dreba, kad kas nesužinotų.
Simonko gerai kalba lietuviškai ir, kaip neatrodytų keista, BIJO. Teko dalyvauti su juo vienoje laidoje, tiesiog jautėsi, kad bijo, nepaisant visos tos paramos. Dėl to, kad jis greičiausiai rusas, tai tautai lietuviškai kalbantis rusas Lietuvoje kur kas naudingesnis už lietuvį, auginantį kur nors JAV ar JK lietuvių kilmės jankius ar britus.
O jei kada nors vis dėlto „ Tauta tik lengviau atsikvėps“, tai bus galas. Visiškas.

1. TURIU KĄ PASAKYTI2013 07 29 14:35:08

Tik nereikia kvailinti tokiomis durnomis mintimis žmonių. Viena, tie PEDIKAI visiškai ne bejėgiai. Juk pakanka pažiūrėti, kokios jėos EP juos remia. Antra, jei jau nesusigaudai, tai beleika priminti, kad pedams Lietuvoje atstovauja kažkoks SIMONKO. Tad jei tokių „lietuvių“ Lietuvoje sumažės, Tauta tik legviau atsikvėps.

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

Užsisakykite

Lietuviais.lt

naujienas

e-paštu

RSS RSS

 • Tekstai
  šia tema
 • Eleras

  Eleras (LR-as) – dabartinė Lietuvos valdžia. Nors ir mėgina vadintis „Lietuvos Respublika“, Eleras akivaizdžiai nėra nei Lietuvos, nei respublika. Praktiškai tai – antikonstitucinė nusikaltėlių gauja „ant Lietuvos“.

 • Gražulizmas

  Gražulizmas siaurąja ir plačiąja prasme. Gražulizmas – nepagarba homoseksualams ar tiesiog kitokiems ir jos demonstravimas.

 • „Tremtinys“

  Tremtinys kabutėse – sąvoka.

 • Čigonai

  Čigonai – sąvoka. Čigonus aukština, romais juos vadinti verčia Europos Sąjungos valdininkija ir negerbiantieji savo tautos lietuviai.

Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt / dienoraštis
Vilties medis Rytinļæ½je ļæ½vaigļæ½dļæ½je
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinis
dienoraštis
tekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2022 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

 x 

Ankstesnis įrašas

Sekantis įrašas

Naujausias įrašas

Daug. kom. įrašas

Atsitiktinis įrašas

  komentaras – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis