.

10lieva.
(svečias)inga2011-12-01 08:40:56
9lieva.
(svečias)inga2011-12-01 08:39:52
8Sunku suvokti, kad tokia didi kalba, kaip lietuvių kalba, žeminama bei niekinama.
Reikia didžiuotis, kad mūsų kalba skiriasi nuo kitų klabų savo nepaprastumu, žodžių įvairumu bei gražumu.
Gaila, kad amžina atilsį Justinas Marcinkevičius nėjo i valdžia, tikriausiai jis vienintėlis žmogus, kuris suvokia kokia yra svarbi lietuvių kultūra bei jos klaba.
Kaip jis ją aukštino, buvo atsidavęs jai...
(svečias)Alina2011-03-06 13:32:55
7Puikus straipsnis :)
(svečias)Genta2010-12-09 12:57:03
6kalba eina apie tautos kalba ir rašta – tai pirmiausia reikėtų atgaivinti tikrąją lietuvių kalba ir jos runų raštą, o tik tada kalbėti apie kažką daugiau.
Čia negali buti prievartinis reikalas, todėl šiais laikais kiekvienas turi eiti pasirimktu keliu pats.
Tik prisiminkite kaip nešė i lietuva (kryžiuočiai),,tikėjima,,–(rusai)laisve ir tt.,o kas gavosi, kokią laisvę turėjom, koki mūsų protėvių kraujo upėm atplukdytą,,tikėjima,,.Sąlygų yra, turėkite tiksla, noro, o žmonės patys prisijungs...
Taip pat siūlau apsilankyti

://groups.google.lt/g roup/nubude
(svečias)krisna2010-09-20 13:44:17
5“Imtis ryžtingų priemonių„ O kokių? Be demagogijos. Nes tokių pasisakymų girdėjau ne kartą iš tribūnos.
Tai kokių gi priemonių?
(svečias)Bitė2010-07-10 12:26:04
4Šaunus straipsnis! :)
(svečias)ToMaS2010-05-05 18:58:41
3idomus straipsnis.Kas autorius?
(svečias)Rasa2010-04-13 20:18:47
2Visi tik barškint liežuvėliais gražiai moka, o ką patys esate padarę, kad išsaugotumėte savo kalbą?
(svečias)Anome2010-04-08 22:00:55
1Straipsnis verkslenantis ir niekuo neprisidedantis prie lietuvybes islikimo.
Ne asaros gali padeti Lietuvai ir Kryziu Kalnai, „Artojelio“ skulpturos ar kiti baudziauninkisko mastymo reliktai. KALBEKITE APIE TAI, KA JUS ASMENISKAI PADARETE, KAD SITO, APIE KA JUS KALBATE NEBUTU? Baudziauninkas isivaizduoja, kad turi ateiti i valdzia geras Ponas, Caras, Dievas ar Prezidentas, kuris ims ir padarys, kad is degraduojancios Lietuvos staiga pasidarytu klestinti valstybe. O mes, kaip tos pletkijancios davatkos, sedesime ir kritikuosime, kas pas mus dar negerai. Nejaugi per 20 metu jus dar nepasisotinote sita kritika? Kur ji veda? Atsakau: i dar greitesni lietuvybes isnykima. RASYKITE APIE TAI, KAIP JUS PAKEITETE IR KA JUS SUREMONTAVOTE, JEIGU MATOTE, KAIP PUVA SITAS LIETUVOS VALSTYBES PASTATAS. Pirmiausia reikia atrasti tikslia priezasti, kodel taip vyksta. Jeigu neatrasi priezasties, jokia kritika ar verkslenimai cia nepades. JAU VIEN TIKSLUS PRIEZASTIES SUVOKIMAS GALI PAKEISTI PADETI. TAI YRA PIRMAS ZINGSNIS. ANTRAS ZINGSNIS: KA GALIMA PADARYTI, KAD SITO NEBUTU? TRECIAS ZINGSNIS: ZINOTI, KAIP GALIMA PADARYTI, KAD SITUACIJA PASIKEISTU I GERA. IR KETVIRTAS ZINGSNIS: KAI ZINAI, KAIP, TAI IMI IR DARAI. Ir tada verkslenimams jus paprasciausiai nebeturesite laiko, nes jums reikes dirbti lietuvybes islikimo labui. Jokie verkslenimai indenams nepadejo. PAPRASCIAUSIAI, PAKITUS APLINKYBEMS, JIE NENOREJO IR NESUGEBEJO NIEKO KEISTI. LAUKINES TAUTELES ISLIEKA LAUKINEMIS TIK TODEL, KAD JIE NIEKO NENORI KEISTI. BET PAZIUREKITE APLINKUI AR JUS ATRASITE NORS VIENA DAIKTA, KURIS NEKISTU? Lietuva taip pat kinta, tik ji kinta pagal issigimeliska ir prisitaikeliska, savanaudiska bei nemoksiska politiku valia. Reiskia ten patenka ne geriausi, o geriausiai mokantys apsimesti, kad jie dirbs Lietuvos zmoniu labui. Todel vyriausybes drasiai galima paklausti:
FAKTAS: LIETUVYBE NYKSTA, EMIGRACIJA DIDEJA IR T.T.
DUOMENYS: MES, MOKESCIU MOKETOJAI, MOKAME JUMS DIDELIUS PINIGUS, KAD SITO NEBUTU.PATEIKITE IRODYMUS, KAD JUS TIKRAI TURITE EFEKTYVIAS PROGRAMAS, KAD SUSITVARKYTI SU SIA NACIONALINE BEDA.
SPRENDIMAS: JEIGU NETURI, TAI DUOTI LAIKO JU PARUOSIMUI. JEIGU NENORI SITO DARYTI, TAI TURI PALIKTI SAVO POSTA IR BUTI PAZEMINTAS SAVO PAREIGOSE, KAD SUSITVARKYTU SU TOKIU ATSAKOMYBES KRUVIU, KAD APLINKINIAI GALETU PASAKYTI: PAZIUREKITE, KOKS KUBILIUS GERAS KRANININKAS, KAIP JIS GERAI IR TISKLIAI SUDEDA KROVINIUS, PAZIUREKITE TIK, KUBILIUS VEL GAVO PAGYRIMO RASTA UZ GERA DARBA MUSU STATYBOS AIKSTELEJE.
(svečias)Jonas2009-10-11 15:43:55
Kai uždarys, lietuviais.lt,
bus lietuviais.com
www.lietuviais.lt
Vilties medis Rytinėje žvaigždėje
LIETUVIAIS
norime
ir būt?
pagrindinisdienoraštistekstai
apie Lietuviais.ltparodytikontaktai
© 2004 – 2020 Giedrius Šarkanas        kontaktai

.

  pasisakymas – 1000 ženklų, tik lietuviškos raidės

   Vardas
dalintis